![Наложили четыре шва - в Мелитополе рашист до полусмерти избил собственную жену](/images/news/2023/12/336778.jpeg?1701612348)
Чистий, доглянутий європейський Мелітополь припав до смаку російським загарбникам. Вже за кілька місяців окупації вони почали везти сюди свої сім'ї.
Заселяються "визвольники" в будинки і квартири мелітопольців, що поїхали. Щоб виявити житло, що порожнє, окупаційна влада залучається старших будинків і квартальних, а також направляє комісії по різних районах міста.
На жаль, але разом із сім'ями, рашисти везуть на нашу землю та прийняті на росії внутрішньосімейні порядки. Наприклад пияцтво, безкультурність та домашнє насильство.
Днями викликали поліцейських у багатоповерхівку на вул.Дружбі. Там в одну з відтиснутих у місцевих квартирах заселили військового із дружиною та шестирічною донькою. З того часу сусіди втратили спокій.
"Я не знаю, як взагалі можна бути таким садистом. Щодня та жінка в синцях. А днями "глава сім'ї" перевершив самого себе. Збив дружину з ніг у квартирі прямо на очах у дівчинки і почав бити.
Бідолашна дитина сама відчинила двері і вибігла на вулицю. Почала кричати... тато вбиває маму. Люди викликали поліцію. Щойно з цього?
Це приїхали. Подивилися, що перед ними "визволитель". Сказали, що треба якось навчитися тримати себе в руках і поїхали. Ось такий у нас, мирних жителів, захист...” – пише місцева мешканка у соцмережі.
Вона додала, що дружині рашиста наклали чотири шви медика, до яких вона звернулася. Сусіди бояться, що рано чи пізно воїна все ж таки заб'є дружину на смерть.
«Така сволота зараз живе у нашому місті. Це жахливо!Якщо орки так не люблять свою найближчу рідню, що тоді вже говорити про нас. Ми ж для них порожнє місце...” – ділиться мелітопольчанка своїми думками.
Слід зазначити, що у Мелітополі значно зросла кількість насильницьких злочинів. Наприклад, нещодавно у мікрорайоні 58-річний чоловік зарізав товариша. Тим часом окупанти полюють на ні в чому не винних місцевих жителів, вішаючи на них звинувачення в тероризмі.