![Рашисты начали новую волну "национализации" в Бердянске](/images/news/2023/12/336985.jpeg?1701817858)
У тимчасово окупованому Бердянську рашисти знову взялися «віджимати» нерухомість українців, називаючи це «націоналізацією».
Причому вигнати із власних осель можуть жителів, які не зареєстрували майно в росреєстрі.
Як повідомила голова Бердянської міської військової адміністрації Вікторія Галіціна, так звана «націоналізація» відбувається таким чином: представники міністерства майна та земельних правовідносин рф створюють комісії з визначення «безхазяйного майна», далі представники «комісії» звертаються до арбітражного суду в Приморську, і суд визнає майно «безхазяйним». Потім нерухомість передається в розпорядження місцевої влади, яка або оголошує аукціон з його продажу, або самостійно визначає, кому передається майно.
Ось так приблизно і виглядає руський мір – розкрадання та привласнення собі чужого майна, аби лише набити кишені.
Нагадаємо, росіяни оприлюднили схематичне зображення двох варіантів ймовірного будівництва залізничного полотна з Маріуполя.