![Захватчики провели рейд на ВОТ Запорожской области, ища своих дезертиров](/images/news/2023/12/337067.jpeg?1701905405)
Російські військові влаштували рейд у селі Єлисеївка Бердянського району, під час якого шукали своїх бійців, які втекли з місця дислокації.
«1 грудня в тимчасово окупованій Єлисеївці, що у Запорізькій області, окупанти проводили фільтраційні заходи. Російські загарбники перевіряли приватні будинки, підвальні приміщення. Так загарбники шукали своїх дезертирів. Під час рейду загарбники перевіряли особисті документи місцевих мешканців, зокрема й ті, які засвідчують право власності на житло», – сказав речник Генерального штабу Збройних сил України Андрій Ковальов.
За його словами, в тимчасово окупованому селищі Комиш-Зоря Пологівського району Запорізької області на блокпостах загарбники перевіряли всі без винятку траспортні засоби цивільних осіб, а також паспорти та телефони громадян. На телефонах окупанти шукають та вивчають зміст месенджерів «Телеграм», «Вотсап» та «Сигнал».
«Очевидно, у такий спосіб загарбники шукають українські сили опору на окупованих територіях», - зауважив речник.