![В оккупированном Мелитополе началась очередная волна вражеских фильтраций](/images/news/2023/12/337097.jpg?1701938241)
Уже кілька днів у Мелітополі окупанти проводять паспортний контроль під час поквартирного обходу.
У Мелітополі та районі рашисти постійно вигадують нові методи залякування і терору місцевих жителів. Як повідомляють місцеві мешканці, останніми днями на мікрорайоні та на Новому Мелітополі озброєні військові рф влаштовують поквартирні обходи, дзвонять у двері та вимагають пред'явити паспорт.
- Новий Мелітополь і мікрорайон. Уже кілька днів поспіль раша-поліцаї ходять по квартирах, - розповідають мелітопольці. Вимагають показати їм прописку, а ще цікавляться місцем роботи. З якою метою "опитування", не відповідають. Кажуть тільки: "Скоро самі про все дізнаєтеся".
Раніше російські військові також влаштували обшуки в селі Єлисеївка Запорізької області. У будинках місцевих жителів вони шукали своїх дезертирів.
- Російські загарбники перевіряли приватні будинки, підвальні приміщення. Так загарбники шукали своїх дезертирів. Під час рейду загарбники перевіряли особисті документи місцевих жителів, зокрема й ті, що засвідчують право власності на житло", - розповідає речник Генерального штабу ЗСУ Андрій Ковальов.
Також на тимчасовій окупованій території Мелітопольського району на блокпостах окупанти перевіряють усі без винятку машини цивільних осіб. Перевірці піддалися і паспорти, і телефони громадян. На телефонах росіяни шукають і вивчають вміст месенджерів, вочевидь, у такий спосіб загарбники шукають українські сили опору на окупованих територіях.
Нагадаємо раніше, тим, хто під час поквартирних обходів показував український паспорт, рашисти казали, що прийдуть із візитом повторно і, якщо не буде аусвайса рф, доведеться готуватися до депортації.