![В Васильевском районе населенные пункты, которые находятся на линии огня, разрушены на 99%](/images/news/2023/12/337125.png?1701952299)
Щодня російські війська жорстоко обстрілюють населені пункти, розташовані близько до лінії фронту, і цілеспрямовано знищують села та міста.
В інтерв’ю для «Новин Приазов’я» голова Василівської районної державної адміністрації, Богдан Староконь, розповів, що до повномасштабної російської агресії Василівський район складався з 11 громад. Наразі 9 громад перебувають під повною окупацією, а дві частково – тут тривають інтенсивні бойові дії.
- До Васильківського району входять такі міста, як Енергодар, Василівка, Дніпрорудне, населені пункти Михайлівка, Мала Білозерка, Велика Білозерка і Кам’янка-Дніпровська. На сьогодні у нас лінія бойового зіткнення проходить по Степногірській та Васильківській громадах. Щоденно ворог обстрілює наші населені пункти, такі, як Кам’янське, на 99% зруйновані. Такий населений пункт, як Степногірськ, – там щоденно артилерія, дрони, «Гради» розстрілюють житло мирних мешканців та об’єкти цивільної інфраструктури, — розповідає посадовець.
Навіть при постійних обстрілах та проблемах з електроенергією та водопостачанням, не всі мешканці Степногірська та Кам’янського вирішили виїхати зі своїх міст.
- В цілому ми довозимо гуманітарну допомогу до Степногірська. Проте декілька днів тому піж час розвантаження гуманітарної допомоги ворог, знаючи про це, завдав підступного удару. І можемо констатувати, що один волонтер загинув, двоє поранені. Вони просто вивантажували гуманітарну допомогу. Наразі ускладнюється питання доставки гуманітарної допомоги, але ми працюємо, щоб наші люди отримували це все в повному об’ємі. Проте наразі це небезпечно. Ворог, повторюсь, понад тиждень щоденно атакує Степногірськ, — продовжив Богдан Староконь.
Читайте також: Рашисти понад 100 разів обстріляли Запорізьку область (фото)