![В Мелитополе обнаружили "чеченский след" со скидкой (фото)](/images/news/2023/12/337366.jpg?1702225053)
Окупанти вкотре вирішили пограти у богів маркетингу. Прогин, очевидно, спрямований на оновлений етнічний склад, але є нюанс...
У перші місяці після окупації, рашистський супермаркет "Міра" відкрив м'ясні крамниці. Скарги на якість продукції у цих магазинах нікого не дивували. Тому збільшити популярність окупанти вирішили акціями.
"Новий мирний день" зустрів мелітопольців по дівочий рожевий плакат, вивішений на вітрині магазину. Рашисти пропонують придбати за знижкою 20% ковбасу... чеченську.
Зроблено цю ковбасу для тик-ток воїнів, або з, міркувати не будемо. Очевидно, так невимушено "захід" рекламує халяль продукцію, яка вже давно потіснила в магазинах звичний м'ясний асортимент.
Ну а для кого призначено чеченську ковбасу, питань немає. Принаймні у мелітопольців. Прямоходящих баранів у Мелітополі зараз значно більше, ніж побратимів на чотирьох лапах. Хоча і тих і тих , рашисти завозять постійно...