![В Мелитополе с прилавков исчезают мука и молоко местного производства](/images/news/2023/12/338535.jpeg?1703437001)
Російські загарбники, які розікрали Мелітополь, роблять усе, щоб угробити місцеві підприємства на користь російської продукції.
Тому готові напихати мелітопольців привізним товаром із Криму, Краснодара, Ростова-на-Дону. І плювати окупантам, що з урахуванням транспортних витрат, такі продукти харчування в 3 рази дорожчі за місцеві. Ба більше, за спостереженнями мелітопольців, вони поступаються за смаковими якостями українським продуктам.
Так, останнім часом у місті позначився помітний дефіцит борошна місцевого виробництва. Здебільшого його можна купити тільки в дрібних крамницях міні-пекарень і магазинах хлібокомбінату.
- Ще менше стало мелітопольського хліба і мелітопольського борошна. У "Мєрі" на прилавках переважно токмацький хліб і російське борошно. Мелітопольський хліб продається в точках хлібокомбінату, - повідомляють нам городяни.
Аналогічна ситуація і з місцевою продукцією вкраденого рашистами молокозаводу.
- Мелітопольської молочки поменшало: навіть, так би мовити, "профільні магазини" на кшталт кіосків молокозаводу тепер продають більше російських продуктів, - нарікають городяни.
Дефіцит місцевої молочки породив чутки про те, що завод нібито й зовсім закривається. А торгові агенти від молокозаводу місцевого вже навіть не їздять по точках.
До початку повномасштабного вторгнення росії в Україну молокозавод купила сім'я Романових (Роман Романов обіймає посаду секретаря Мелітопольської міськради). Було заново "запущено" виробництво молочної продукції під торговою маркою "Молочная река". Її, кстати, теж рашисти вкрали.
А 18 жовтня в російському держреєстрі юридичних осіб з'явилося ТОВ "Мелітопольський молокозавод". Його засновник - ТОВ "Нижньогірський консервний завод", теж має російську реєстрацію на окупованій території, але ще з квітня 2014 року і в Криму. Директором і співзасновником є Ігор Вікторович Булатов. Більшою частиною статутного капіталу консервного заводу володіє кримчанка Тетяна Євгенівна Тибекіна.
Не виключено, що Тибекіна зацікавлена в продажу кримської продукції, тому не збирається розвивати мелітопольське виробництво.