![Житель Мелитополя за месяц совершил две кражи](/images/news/2024/01/339827.jpg?1704804945)
У Мелітополі активізувалися злочинці різних мастей. У місто їдуть кримінальні елементи з усієї Росії, не відстають від них і місцеві.
Днями до окупаційних поліцаїв звернувся місцевий житель із заявою про крадіжку. Чоловік розповів, що невідомий проник до його домоволодіння і викрав побутову техніку. Сума збитків склала понад 10 тисяч рублів рублів.
Місцевим "правоохоронцям" вдалося вирахувати злочинця. Ним виявився 23-річний мелітополець. Викрадене майно він реалізувати не встиг і воно стало речовими доказами в кримінальній справі.
Як пишуть пропагандистські пабліки рашистів, під час проведення подальшої перевірки їм вдалося встановити, що підозрюваний причетний до аналогічного злочину, скоєного наприкінці грудня 2023 року.
Тоді зловмисник викрав у місцевого жителя барсетку з грошима в сумі близько 30 тисяч рублів.
Утім, не виключено, що на затриманого просто "повісили" нерозкритий злочин.
Наразі стосовно підозрюваного порушено кримінальну справу за ч. 2 статті 158 Кримінального кодексу рф "Крадіжка". йому загрожує 5 років позбавлення волі. Мелітопольцю обрали запобіжний захід у вигляді взяття під варту.