![Команда Мелитополя уже оборудовала центр реабилитации для военных в Запорожье (видео)](/images/news/2024/01/340653.jpg?1705665411)
Вже у лютому в Запоріжжі відкриється центр реабілітації для військових та членів їхніх сімей. Відкриває його команда Мелітополя для всіх бійців, які воюють на Запорізькому напрямку.
Зараз в центрі розставляються: ліжка-трансформери, тренажери, та інше обладнання.
Спеціалісти закладу надаватимуть реабілітаційну допомогу, в тому числі психологічні консультації, послуги з фізичної терапії.
- Пріоритет роботи команди Мелітополя у 2024 році – повноцінна допомога військовим. Від оснащення обладнанням і технікою до фізичного та психологічного відновлення людей, які виборюють перемогу ціною власного здоров’я.
В оснащені центру нам допомагають українські та іноземні партнери. Співпрацюємо з міжнародними організаціями щодо поставки сучасного роботизованого обладнання. Вдячні БО «Благодійний фонд «Віра в Україну» та особисто Оксані Яркіній за меблі для палат, - каже Мелітопольський міський голова Іван Федоров.
Нагадаємо, на підтримку української армії з місцевого бюджету у цьому році команда Мелітополя планує витрати близько 300 мільйонів грн.
У минулому році на закупівлю автівок, дронів, тепловізорів, оргтехніки та на інші потреби ЗСУ було витрачено приблизно 253 мільйонів грн.