![Иван Федоров рассказал, почему он ушел в отпуск и обменял пост мэра Мелитополя на начальника ЗОВА (видео)](/images/news/2024/02/342600.jpg?1707720657)
На час своєї роботи на посаді начальника Запорізької обласної військової адміністрації Іван Федоров не став звільнятися, а пішов у неоплачувану відпустку.
Під час пресконференції журналісти поцікавилися до чого був зроблений саме такий хід. Іван Федоров дав таке юридичне пояснення своїм діям:
- Я обраний міський голова. Мене обирали жителі Мелітополя. Сьогодні з'явилося завдання, яке поставив головнокомандувач обійняти цю посаду. У мене є можливість піти у відпустку. Це не вплине ніяк на функціонування всієї мелітопольської команди, яку нам вдалося зберегти, і вона найкраща з усіх тимчасово окупованих територій. Не було в історії Запорізької області, щоб на посаді голови Запорізької обласної військової адміністрації працювали десятиліттями, - відверто зізнався мер, натякаючи на те, що після звільнення він зможе продовжити бути мером. Мелітополя.
Нагадаємо, попередник Івана Федорова Юрій Малашко на своїй посаді не пропрацював і року. З посади він пішов достойно, публічно заявивши:
- Усі політичні інтриги та прагнення реваншистів залишу на їхній совісті. Нині не час свариться за крісла чи посади, бо ворог усього за 30-и кілометрів від Запорізької області".
Іван Федоров під час прес-конференції заявив, що готує план роботи на перші 100 днів із подальшим звітом, півроку і рік. Що стосується Мелітополя, то ним керує перший заступник і всі профільні заступники кожен на своєму місці.
Читайте також, яке нове управління з'явиться в ЗОВА з приходом Івана Федорова на посаду.