![Атомщики на скорую руку: в фейковом университете Мелитополя хотят готовить специалистов для ЗАЭС](/images/news/2024/02/342893.jpg?1708002689)
У Мелітополі російські загарбники всіляко намагаються компенсувати дефіцит кадрів у всіх сферах.
Заповнити нестачу фахівців рашисти пробують за допомогою так званого Мелітопольського державного університету - псевдо-вишу, створеного окупантами. Раніше вони вже намагалися перетворити його на кузню ФСБшників і поліцаїв, а після відкрити там кафедру пропаганди.
Тепер же загарбники вирішили готувати у фейковому університеті фахівців для Запорізької АЕС. Цю навіжену ідею озвучив так званий ректор МДУ Ніколай Тайвонен під час заходу, присвяченого 40-й річниці запуску першого енергоблоку ЗАЕС.
Повідомляється, що псевдо-виш вже підписав угоду з Національним дослідницьким ядерним університетом (МІФІ) і Московським технічним університетом імені Баумана. Звучить уся ця витівка з навчанням атомників у МДУ, м'яко кажучи, безглуздо, бо через специфічність і складність професії, окупанти не можуть набрати працівників на станцію - спеціалістів бракує по всій рф.