![Притворяются местными жителями - в Мелитопольском районе замечена новая команда ФСБ-шников (фото)](/images/news/2024/02/343472.jpg?1708600006)
Придушення будь-якого інакомислення в Мелітополі та районі набирає все більших обертів. Будь-яка розумна, прониклива і неупереджена людина, що відсіює дешеву пропаганду росіян, не може заперечувати очевидних фактів терору і тотального винищення інакомислення в захопленому регіоні.
Вбивця й окупант з великим ентузіазмом поспішає довести свою агресію до кінця, не гребуючи методами, не скуплячись на засоби і показуючи, що думка всього світу та принципи міжнародного права йому байдужі. Як і за часів СРСР, метою політичних репресій Росії на окупованих територіях стало встановлення ідеологічного диктату, збереження монополії на владу, придушення всіх форм інакомислення та встановлення обов'язкової для всіх державної ідеології.
Усіх, хто відкрито заявляє про нелюбов до "русского мира", вбивають, викрадають, катують, судять під вигаданими приводами і дають реальні терміни. А вже після винесення вироку відправляють у різні колонії на території Росії. У значній своїй масі мелітопольці розглядаються російською владою як нелояльні елементи, і саме тому репресивний тиск у місті тільки наростає. І його намагаються заселити заїжджими гастролерами, змінюючи етнічний склад окупованих територій.
Щоб знайти ці "нелояльні елементи", окупант іде на будь-які хитрощі: поширює "шептунів" транспортом та іншими громадськими місцями, агенти ФСБ сидять у всіх мелітопольських пабліках, а серед містян активно популяризують практику доносів. Останнім часом російські силовики почали змінювати тактику і по селах Мелітопольщини завезли кадетів ФСБ у цивільному, які прикидалися переселенцями і вишукували проукраїнськи налаштоване населення.
За словами мелітопольських партизанів, у зоні окупації днями було виявлено нову команду ФСБ-шників. Базуються рашисти у Веселому Мелітопольського району, пересуваються на автомобілі Chery Tiggo з українськими номерами (АР2354ІО). ФСБ-шники в цивільному, за словами очевидців, намагаються прикидатися місцевими жителями. Під час спілкування запитують про родичів в обласних центрах України. Члени мелітопольського підпілля уважно слідкують за пересуваннями окупантів і просять місцевих мешканців пам'ятати про власну безпеку та не спілкуватися з незнайомими людьми на заборонені теми.