![Из-за вражеских обстрелов 6 населенных пунктов Запорожской области остались без света](/images/news/2024/02/343550.jpg?1708682602)
Getty Images
Минулої доби енергетики усували пошкодження мереж на території Запорізького і Пологівського районів.
Про це повідомили в "Запоріжжяобленерго",
"Станом на 23 лютого внаслідок бойових дій на підконтрольній території Запорізької області повністю або частково без енергопостачання залишаються 50 населених пунктів (загалом 3730 споживачів)", - заявили енергетики.
Крім того, через пошкодження кабельних ліній електропередачі у м. Запоріжжя знеструмлювалися загалом 3801 споживач. Більша частина з них – 2582 абонентів – були заживлені ще до вечора.
Наразі тривають аварійно-відновлювальні роботи.
Читайте також: Запорізькі рятувальники ліквідували пожежу в одному з селищ