UA RU

Стрічка новин

Сьогодні, 16:03

У школах Запоріжжя введуть новий предмет - загальновійськова підготовка

Сьогодні, 15:50

Отруєння гарантовано. 5 продуктів, які ні в якому разі не можна брати на пляж чи пікнік

Сьогодні, 15:42

Біглий "смотрящий" за мелітопольським гауляйтером претендуватиме на мандат депутата в російському парламенті Криму

Сьогодні, 15:33

28 травня у Запорізькій області очікуються сильні пориви вітру

Сьогодні, 15:30

Столтенберг запропонував структурувати допомогу Україні: деталі плану генсека

Сьогодні, 15:13

У РФ заявили про "атаку" на Геленджик, де розташована одна з резиденцій Путіна

Сьогодні, 15:08

З Князєва зняли електронний браслет: стала відома причина

Сьогодні, 14:50

У Німеччині хочуть уповільнити потік українських біженців: деталі

Сьогодні, 14:47

Відомий мелітополець заснував бренд патріотичного одягу «Спадщина» (відео)

Сьогодні, 14:33

Україну знову може накрити пустельний пил, - синоптик

Сьогодні, 14:30

У Запоріжжі родини з дітьми можуть отримати благодійну допомогу - як подати заявку

Сьогодні, 14:23

Як вітамін Д впливає на жіноче здоров'я?

Сьогодні, 14:11

Бразилія та Індія відправлять на мирний саміт молодших чиновників, - Bloomberg

Сьогодні, 13:57

У Мелітополі окупанти викрали з дому вихователя дитячого садка (фото)

Сьогодні, 13:49

Китайську Vorex знов звинуватили у блокуванні закупівлі труб "Укргазвидобування"

Сьогодні, 13:38

У Запоріжжі собака провалилася в комунікаційний колодязь

Сьогодні, 13:30

Компанія Маска залучила 6 млрд доларів на розробку штучного інтелекту

Сьогодні, 13:13

Я тут господиня - мелітопольці шоковані сервісом обслуговування в раніше популярному кафе

Сьогодні, 13:08

Після підвищення тарифів на світло відключення можуть бути серйозніші, - експерт

Сьогодні, 12:50

Країни НАТО вимагають від Столтенберга деталей щодо його плану для України на 100 млрд євро, - Politico

Сьогодні, 12:40

Що відбувається на Оріховському напрямку за останню добу - інформація від Генштабу

Сьогодні, 12:34

На Мелітопольщині Магістральний канал віддали на відкуп чеченцям (фото)

Сьогодні, 12:28

Мобілізація по-новому: чому Резерв+ не ліквідував черги в ТЦК і як не отримати гігантський штраф

Сьогодні, 12:10

Іспанія виділить Україні рекордний пакет військової допомоги на понад 1,1 млрд євро, - El Pais

Сьогодні, 11:56

Дістануться всіх: як і коли Україна зможе стягувати штрафи з мелітопольських ухилістів за кордоном
Всі новини

Опитування

Друзі, а хто з вас після повномасштабного принципово перейшов з російської на українську мову спілкування?

  • Перейшла (ов) повністю на українську
  • Частково перейшов (ла) на українську
  • Розмовляю на суржику
  • Продовжую спілкуватись російською

Проголосувати

Більше опитувань

Реклама у нас

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Підпишіться на нас: Facebook tiktok Telegram Twitter Google Новини

    Коментарі

    Всього коментарів:

    18

    Ваш e-mail не буде опубліковано.

    * Обов'язково ознайомтесь з Правилами коментування

    Опублікувати
    user avatar Ігор

    26 февраля 2024, 20:34

    То є правда,жінка його ще та стерво.Ще при роботі в школі показала свою зміїну суть.Ні колеги,ні учні про неї ні одного доброго слова не сказали.А чоловіка її навпаки діти любили,досі донька згадує яка в них була фізкультура в школі.Шкода ,що залишився там,ще й працювати пішов

    user avatar Андрей

    26 февраля 2024, 17:45

    Я бы от такой жены тоже гулял.Мужик молодец

    user avatar Андрей

    26 февраля 2024, 17:45

    Я бы от такой жены тоже гулял.Мужик молодец

    user avatar Ирина

    26 февраля 2024, 16:29

    Согласна с Еленой, сколько живу на Новом никогда из вместе не видела.Еще в 2019 ходили слухи,что они развелись...

    user avatar Елена

    26 февраля 2024, 15:40

    Голубушка никогда умом не блестела..что педагог с нее хуевый получился,что жена...раз муж в бега дался.Читаю комментарии про красивую жену,люди у вас катаракта?!! Вы когда ее последний видели?!Он вечно сам по рынку бегал ни разу с ней не появлялся,стыдно,наверное было.

    user avatar Ольга

    26 февраля 2024, 12:17

    Красивая жена? 120кг живого веса! Ещё и сука.Беги голубок,беги

    user avatar Елена

    26 февраля 2024, 11:51

    А вы ещё у одного придурка распросите-у трудовика саши гаркуши. И этот фрукт вам много расскажет и о стерве голубке и долбоёбе голубе. Нужно просто развалить этот голубятник.

    user avatar Ирина

    26 февраля 2024, 11:46

    Да эта сука голубка ещё то стерво. Пыталась быть журналистом-не срослось,да и учитель с неё как с фуя веник. Просто тупица. Стоят друг друга.

    user avatar Татьяна

    25 февраля 2024, 16:46

    У этого Голубя такая красивая жена, эта сучья рожа и рядом не стояла. Ivan, плохо родным, и стыдно. Жена этого козла худющая стала от стресса и шока. Я работаю в супермаркете и часто ее вижу, а знаю давно, она у моей дочери когда-то в школе преподавала. Хороший педагог и человек.

    user avatar Ivan

    25 февраля 2024, 15:45

    Елена, вы лучше представьте не как она сосет (тут можно просто на фотку глянуть), а какой позор жене этого п..дора и мужу этой бл...ди. А если дети есть? Я охереваю. Старый козлище опозорил семью.

    user avatar Елена

    25 февраля 2024, 14:21

    Знаю Голуба давно. Он жену свою все 26 с гаком лет обожал, о ней только в превосходных словах говорил. Это ж как сосать надо, чтоб так быстро из семьи ушел. Проффесионалка.

    user avatar Игорь

    24 февраля 2024, 19:56

    Не знаю,кто такая Игогина,но что голубец пидарас это факт. Ну и эта соска удивляет,это же насколько нужно быть тупой и низкой, чтобы в 23 года позариться на почти разлагающуюся тушу голубца. От него уже запах земли и венков. Ну а ебало там,страшно смотреть. Его фотки ставить в серват, чтобы дети конфеты без просу не брали. Могу только представить уровень этой бабы. Там в этой отстойной школе, был ещё один придурок-алкоголик саша-трудовик( не помню фамилию) Возможно уже директор при пидаросии.

    user avatar Олег

    24 февраля 2024, 12:07

    Тупорылый "завуч"-физрук,что уже само по себе нонсенс физрук-завуч,решил выбросить на свалку свою такую же тупую недожурналистку тоньку и пристроить свой писюн к новой шлюхе. Ну а если по большому счету это траханье голубков-пидарков. Да пусть они там хать за..утся эти предатели извращенцы. О них не стоит говорить. Ведь на сотрудничество с фашистами пошли самые отстойные и никчемные существа. Ну какой с голуба учитель, или какой учитель с жучки с 25 школы. Это просто биомусор.

    user avatar Гость

    24 февраля 2024, 10:59

    А тёлочка ничо такая,норм.И ротик такой рабочий

    user avatar Гость

    24 февраля 2024, 10:23

    Голубок, ты всегда был конченым. Даже когда работал в 22 школе. Человек гавно, и этим все сказано

    user avatar Для Гость24 февраля 2024, 07:58

    24 февраля 2024, 09:05

    На то что последние два года кремлёвский карлик вымаливает переговоры. Потому что уже даже он понимает что захватив очередные руины управлять ими такими мародерами как ЕБалицкий и извращенцами учителями не получиться.

    user avatar Гость

    24 февраля 2024, 07:58