У Мелітополі та інших тимчасово окупованих територіях Запорізької та Херсонської областей почався фарс із голосуванням.
Високу явку та одностайність у підтримці бункерного насамперед окупаційна влада забезпечує коштом військових рф, яких просто ведуть у кабінки для голосування строєм. Ба більше, пропагандисти цим ще й хизуються. Рознарядка від путіна - показати 90 відсоткову підтримку. І рашисти з колаборантами стараються.
- Цивільні намагаються не брати участь у цьому фарсі. Однак сьогодні ситуація така, якщо людина не підтримують окупаційну адміністрацію і відмовляється голосувати, її просто забирають у полон і над нею будуть знущатися. Тому, щоб зберегти своє життя, наші жителі не проявлятимуть свою активну позицію. Але в якості опору точно продовжують робити свою справу в кооперації з нашими героїчними військовими та силами оборони України, - прокоментував голова Запорізької обласної військової адміністрації Іван Федоров.
Раніше ми повідомляли, що окупанти для того, щоб забезпечити високий відсоток голосування, пропонують брати участь у виборах тутіна громадянам, які відмовилися отримувати російський паспорт. Абсурдність ситуації в тому, що медичну допомогу без роспаспорта і страхового поліса в Мелітополі відмовляються надавати.
А ось голосувати за путіна фактично можна і без росдокумента по українському паспорту. Крім того, по домівках ходять пенсіонери-агітатори, які вже кажуть, якщо хтось із мелітопольців не може фізично або не бажає голосувати, комісія прийде до нього додому. Природно, що такі вибори не можуть бути визнані жодною цивілізованою країною світу.