![В Мелитополе рашисты с автоматами устроили разборки посреди улицы](/images/news/2024/02/343817.jpg?1708964951)
Про "подвиги" рашистських солдатів у тиловому Мелітополі мешканці міста знають не з чуток. Щодня приносить нові скандали за участю "визволителів".
Власники житла категорично не бажають здавати їм квартири, батьки просять дочок обходити людей у формі десятої дороги, а звичайні люди намагаються не перетинатися з рашистами у повсякденному житті.
На жаль, але це виходить не завжди. Російські військові відчувають себе господарями в захопленому містечку і поводяться відповідно.
Чергову історію із окупації розповіли місцеві жителі.
Вчора ввечері спостерігала картину, як двоє окупантів напідпитку дуже голосно сварилися один з одним. Триповерховий мат чути було за кілометр. Найбільше мене збентежило те, що один мав автомат, яким він активно розмахував. Цих бузувірів навіть не хвилювало те, що повз них проходили жінки з дітьми та люди похилого віку. Вони себе тут почувають королями, швидше за все це закінчилося - пише мелітопольчанка.
На жаль, поки город залишається в окупації, подібні ситуації повторюватимуться. У планах рашистів – закріпитись у регіоні надовго та створити на Мелітопольщині велику військову базу.