![В оккупированном Мелитополе ФСБ показательно похитила из дома двух мирных жителей (видео)](/images/news/2024/03/345218.jpg?1710415687)
Хлопця і літню жінку в Мелітополі насильно затримали силові структури росії. Традиційно їх призначили "диверсантами", які збирали інформацію про російських військових.
В окупованому Мелітополі нині силовиків більше, ніж цивільних. Місто заполонили гастролери з російської глибинки, які понаїхали, і російські військові. При цьому рашисти не втомлюються дивувати своїми екстраординарними здібностями і розслідують не тільки "висяки" багаторічної давнини, а й оперативно виявляють "терористів".
У реальності рашисти продовжують викрадати жителів Мелітополя, вони пакують усіх неугодних, хто відомий своєю проукраїнською позицією, або на кого, наприклад, донесли сусіди. Причому схема стандартна, немов за методичкою. Спочатку рашисти знаходять жертву, людину викрадають, потім вигадують сюжет, який Голлівуду і не снився, а потім ліплять із людей "терористів". Знімають постановочні відео переляканих мелітопольців із каяттям, після чого судять їх за законами ерефії і дають реальні терміни аж до довічного.
Цього разу, традиційно "пособників спецслужб Зеленського" затримала ФСБ та ще й за силової підтримки росгвардії. Повідомляється, що громадяни України "повідомляли противнику відомості про місця розташування ЗС РФ для нанесення ракетних ударів". На ролику, сфабрикованому російськими спецслужбами, російські військові в балаклавах вдираються у квартиру і завбачливо прикривають обличчя затриманих людей. Потім знімають окремого кожного із затриманих: чоловіка і жінку.
Пізніше в пропагандистському відео затриманий молодий чоловік пояснює свій вчинок тим, що його сім'ї на підконтрольній території, нібито погрожували співробітники СБУ, і в нього "не було вибору". Жінка ж, зі свого боку, говорить про те, що збирала інформацію про місця дислокації військової техніки і військових заради матеріальної винагороди, і теж "дуже розкаюється в тому, що її вчинок коштував крові невинних людей". Під безневинними людьми, у яких теж є сім'ї, маються на увазі військові "другої армії світу", які вторглися в чужу країну вбивати українців. І руки кожного з них як мінімум по лікоть у крові.
Що тут скажеш, рашисти немов у "Голодних іграх" шукають крайнього на розтерзання натовпу. І, хто з мелітопольців завтра буде "призначений" диверсантом, ніколи заздалегідь невідомо...