![Уже известно, каких "специалистов" будут делать в фейковом вузе Мелитополя из убийц российской армии – принимают без экзаменов (фото)](/images/news/2024/05/350074.jpg?1715538080)
Фейковий виш Мелітополя продовжує пробивати дно, перетворюючись з альма-матер для студентів на шинок для всілякої швалі.
Здавалося б, усяке холуйство повинно мати свої межі. Однак фейкового вишу Мелітополя це не стосується. Вони продовжують пробивати дно, перетворюючись з альма-матер для студентів на шинок для всілякої швалі.
Нещодавно телеграм-канали пропаганди рознесли чергову благу звістку - туди прийматимуть "ветеранів СВО". Ні, такі новини лунали й раніше - але є, як то кажуть, нюанс.
По-перше, розчулює "асортимент" спеціальностей, на які пропонується вступати різникам із російської армії.
Наприклад, їм пропонують стати фізиками, хіміками, біологами. Не подобається хімія - можна стати агрономом або тваринником. Або вивчати двигунобудування з робототехнікою.
Звісно, не обійшлося і без "бойових" спеціальностей. Наприклад, усім охочим можна навчитися керувати БПЛА. Хоча що це за спеціальність така, на "літунів" теж, чи що, по чотири-п'ять років навчаються?
На подібні "спеціальності" окупанти звертають особливу увагу. Залучати до управління БПЛА починають уже, як то кажуть, з "раннього шкільного віку". Наприклад, школярів планують залучати до складання безпілотників на уроках праці. Крім цього складання цих самих дронів, за деякими даними, навчають студентів у мелітопольському профтехучилищі.
Також росіяни возять "юнармійців" з тимчасово окупованих територій у російську глибинку. Там їх також навчають управлінню дронами. Йдеться про підлітків віком 14-17 років.
Але ми відволіклися.
Кілька місяців тому стало відомо, що "ректор" фейкового вишу Ніколай Тойвонен повідомив про квоту в десять відсотків для учасників "СВО". Тепер у МелГУ вирішили піти ще далі - і вирішили приймати не тільки "визволителів", а й членів їхніх родин. Причому про якісь квоти взагалі не йдеться - скільки треба, стільки й наберуть.
А з приводу "членів сімей" - уявляєте, яку корупцію можна навколо цього питання розвести і скількох людей зарахувати до цих самих родичів?
Однак і це ще не все. Нехай собі вступають, якщо конкурс витримають і іспити складуть. Але ось якраз іспитів для таких "блатних" не передбачається.
- Прийом абітурієнтів відбуватиметься до 2026 року без урахування результатів ЄДІ, - повідомляє пропаганда.
Тобто, окупанти планують ще два роки опускати статус мелітопольського "вишу" - навіть той низький, який є на сьогоднішній день. Якщо раніше в МелГУ мешкали якісь-ніякі студенти, то зараз він буде забитий мало того що "шаровиками", так ще й убивцями.
І добре б без вступних іспитів приймали до "вишу" на агронома вчити. Але ж там, якщо вірити пропаганді, готуватимуть і чиновників, і, вдумайтеся, вчителів! Уявляєте собі цих учителів із числа колишніх "визволителів".
А якщо згадати, що віднедавна в МелГУ планують навчати гастарбайтерів російської мови, то картина вимальовується невтішна. Тільки уявіть собі: військові, гастарбайтери, безграмотні "блатні" - і серед усієї цієї пишноти кілька десятків переляканих студентиків.
Шик і блєск!