![Мелитопольцам оккупанты запретили посещать некоторые кладбища в поминальный понедельник](/images/news/2024/05/350101.jpg?1715587139)
У поминальні дні мелітопольці традиційно відвідують могили своїх рідних і близьких. Тепер вони повинні це робити під пильним наглядом окупантів.
Як повідомляють місцеві жителі, на міських цвинтарях величезна кількість поліцаїв і озброєних людей у військовій формі. Вони патрулюють місця поховань і особливу увагу звертають на групи відвідувачів.
Якщо людей збирається багато, до них підходять наглядачі і пояснюють, що під час так званої "сво" не допускаються масові зібрання.
Зрозуміло, це не поширюється на нескінченні побєдобєсні заходи, які в достатку влаштовують самі рашисти.
Відвідувати мелітопольцям дозволено не всі кладовища. У деякі села, де поховані близькі містян, узагалі нікого не пускають. Навколо кладовищ під Мелітополем окупанти вже нарили свої окопи й укріплення. Тому бояться, що хто-небудь здасть їхні позиції. Приміром, біля села Фабричне Токмацького району розташування ворога вже впритул до кладовища.
Щодо кладовищ біля Мелітополя, то дістатися туди нелегко. Автобуси хоч і пустили, але ходять вони не регулярно і переповнені людьми. До слова, вартість проїзду 50 рублів.