![Так вкусно никогда не ели - оккупантов в Мелитополе не оторвать от миски (фото)](/images/news/2024/05/350135.jpg?1715600947)
Рашистські військові та всілякий різний "оновлений склад" окупованого Мелітополя гідно оцінив смак місцевих продуктів. Кажуть, ніколи так смачно не їли. Ну, тут і не посперечаєшся...
За словами місцевих жителів, рашисти облюбували мелітопольські ринки. Військові ходять по свіжі продукти і в формі, і в цивільному, і не втомлюються нахвалювати українські овочі, фрукти, м'ясо та готові страви, якими торгують місцеві господині.
Ще б пак, те, що виросло в нашому чорноземі, ніколи не зрівняється з вершками і корінцями в тих краях, з яких вони приїхали звільняти українців від щасливого життя.
Багато росіян, особливо з північних регіонів, у житті не куштували черешню, а тим більше мелітопольську.
Як нещодавно повідомляв РІА Мелітополь, у Тюмені черешню в нинішньому сезоні продають по 10 тисяч рублів за кілограм. Звісно, не мелітопольську.
Що ж до мелітопольської, то слава про неї в сусідній державі біжить швидше за паровоз. Так, пишуть, що такої в Росії ніколи не було, і вона не підлягає порівнянню абсолютно ні з якою іншою черешнею.
Ось тільки спробувати її, навіть поки Мелітополь окупований, зможуть далеко не всі росіяни. Місцевий гауляйтер носиться з урожаєм ягід, як дурень зі ступою. Минулого року, наприклад, міняв її на трактори й обіцяв білорусам.
Але це лірика з дурдому. Що ж до цін на овочі та фрукти нового сезону в Мелітополі, то цього року вони такі. Горезвісну черешню продають по 300 рублів за кілограм, 1 кг картоплі обійдеться в 25 рублів, молода капуста - 50 рублів.
Огірки пропонують по 80 рублів, помідори - по 250-270 рублів.
Вартість кілограма полуниці варіюється від 230 до 300 рублів. За кілограм абрикоса просять 350 рублів, а за кілограм молодого гороху - 400 рублів.