![Стало известно, кто подсиживает мелитопольского гауляйтера Е. Балицкого (фото, видео)](/images/news/2024/05/350300.jpeg?1715769540)
Останнім часом чутки про те, що у так званого губернатора Запорізької області Є. Балицького готують заміну в Кремлі, тільки загострюються.
Ворог №1
І справа вже не в затятому супротивнику голові руху "Мы вместе с Россией" Володимиру Рогову, який одним із перших претендував на посаду керівника якщо не всієї "губернії", то Мелітополя так точно.
Саме запорізький сепаратист, який давно працює на ФСБ Володимир Рогов, строчив скарги на Є. Балицького. Спочатку робив це таємно, а останнім часом це протистояння і зовсім стало відкритим, з огляду на ті відеозвернення, які він записує на своєму ТГ-каналі, і жорсткі висловлювання в ефірах рос ТБ, зокрема на каналі у пропагандиста Соловйова.
Рогов скаржився на завищені ціни палива на АЗС у Запорізькій області, на те, що дітям у дитячих садочках не вистачає продуктів. Після його кляуз у "міністерстві освіти і науки" слідком провів обшуки, а колаборантка Шапурова - людина Балицького, яка очолює міністерство, перебуває під слідством.
Пропагандист Соловйов у властивій йому манері навіть запропонував розстріляти Є. Балицького під час ефіру з Роговим.
Ворог №2
З'ясувалося також, що під Євгена Балицького копає і чорний піарник Сергій Толмачов.
Його називали "смотрящим", якого приставили до Є. Балицького для організації на окупованій частині Запорізької області фейкового референдуму. До прибуття в Запорізьку область Толмачов працював на команду так званого губернатора Севастополя Михайла Разважаєва.
Піарник із вічно пропитим обличчям багато миготів у Мелітополі на різноманітних заходах із молоддю та громадськими діячами, зображував бурхливу діяльність. Але Балицький у Кремлі доповів, що "вибори" робила його команда. Мовляв, впоралися і без Толмачова.
Тепер з'ясовується, що Толмачов також строчив кляузи на мелітопольського гауляйтера і його свиту. Ба більше, двоє з команди Є. Балицького не без участі "членів команди" вже під арештом.
Йдеться про Андрія Козенка. Так званого заступника голови фейкової ради міністрів з економіки та фінансів ВЦА Запорізької області та Володимира Гаманова - виконувача обов'язків міністра. Обидва прибули з Криму (Балицький підбирав собі в команду саме кримчан, - ред.) і обидва відповідали за сектор націоналізації майна. А тут уже постарався напаскудити Балицькому зовсім не Рогов. У цьому випадку "стирчать вуха" Сергія Толмачова. На це натякають і російські пропагандисти з "Кримського вітру":
- Перший заступник голови Запорізької області Толмачов обговорював із губернатором Севастополя Развожаєвим можливе повернення в його команду після новорічних канікул. Той відмовив до відмашки силових відомств, які проводять із кінця грудня 2023 року перевірку щодо Толмачова, який намагається доносами на свого шефа Балицького перед президентськими виборами врятувати особисте реноме, - пише пропаганда.
А роботу шукав Толмачов, оскільки ще до затяжних новорічних канікул дізнався, що позбувся "хлібної посади".
Його посунув кримчанин Антон Тицький, фейковий "міністр з молодіжної політики Запорізької області". Природно, представник "единой россии" (сучасний аналог КПРС).
Ворог №3
Ну, і як же в цій історії без "Шерше ля фам". Щоправда, жінкою Юлію Губанову складно назвати. Так, так.... Ви не помилилися. Ідеться про так звану голову Якимівської адміністрації, яку призначили на цю посаду офіційно в день підриву екс-гауляйтера Якимівки з місцевих колаборнатів - Максима Зубарєва.
За інсайдерською інформацією, Зубарєва "пішли з посади" ще до підриву. І замах на нього був не випадковим. Ображений колаборант хотів поскаржитися розкрити очі на те, що відбувається в Мелітополі в Москві. Але не встиг. Залишився без ноги і причинного місця.
А Губанова виявилася одним із головних учасників схеми "розпилу" федерального бюджету на окупований частині Запорізької області. До призначення на посаду голови Якимівської адміністрації вона була виконувачкою обов'язків "голови Мінбуду Запорізької області." А ще раніше працювала в Севастополі та керувала великим держпідрядником "СевастопольБудПроект", а також перемагала там у конкурсі з формування управлінського резерву регіону.
Тепер з'ясовується, що сьогодні серед відомих постачальників у чотири регіони: ЛНР, ДНР, Запорізьку та Херсонську області компанії з Севастополя посіли третє місце, випередивши Москву. Це класична практика для Росії, коли за чиновником приходять і підрядники з його регіону.
Тепер зрозуміло, чому не так званого губернатора Запорізької області Є. Балицького або, принаймні, гауляйтерку "обласного центру" Мелітополя Г. Данильченко днями Путін нагородив першою всеросійською премією "Служіння" в рамках Форуму "Мала батьківщина - сила в росії".
Після цього в Мелітополі колаборнати вже почали зловтішатися за спиною Є. Балицького і говорити про те, що і губернаторство самого Балицького під великим питанням через те, що останнім часом він не справляється з вирішенням завдань на ввіреній йому території.
Ну, а Юлія Губанова днями вже приймала в Якимівці начальника Головного управління військової поліції Міністерства оборони рф Сергія Кураленка і російського пропагандиста В. Соловйова. Того самого, який любить паплюжити у своєму ефірі Балицького. Так от, під час рекламного сюжету Соловйов розмовляв із "роялем у кущах", роль якого виконувала місцева старенька - прихильниця гауляйтерші. Так, начебто, ненароком мова зайшла про те, що Губанова може піти на підвищення.
Тим часом, в росії вже заговорили про те, що після інавгурації путіна і зміни уряду рф Кремль почне розставляти на нові території своїх креманичів замість місцевих зрадників.