![В Мелитополе на очередном победобесии засветились местные предатели, зомбирующие детей (фото)](/images/news/2024/05/350314.png?1715783153)
Кілька днів тому в Мелітополі стався черговий напад побєдобєсія. Під час якого засвітилися нові, призабуті зрадники. А також ті, хто вже давно намуляв очі.
Стародавні любителі «совка»
«Ми - спадкоємці Перемоги» - так називалася чергова «акція», на якій промивали мізки підростаючому поколінню. Відбувалася вона у вже знаменитому мелітопольському зомбіленді - мультимедійному парку «росія - моя історія».
- У мультимедійному парку «росія - моя історія» зустрілися два покоління: діти, які вивчають історію, і ті, хто були безпосередніми учасниками історичних подій. Концертом «Ми - спадкоємці Перемоги» школярі та мешканці міста висловили свою повагу учасникам найстрашнішої війни - Великої Вітчизняної, - пафосно пише пропаганда.
Щоправда, «безпосереднім учасникам історичних подій» зараз має бути близько сотні років і справжніх ветеранів у Мелітополі залишилися одиниці. Але коли такі дрібниці зупиняли пропаганду.
Однією з таких «учасниць» стала секретарка та одна із засновниць регіонального відділення товариства інвалідів «Воїн» Тамара Семенова.
Ця затята любителька «совка» і «русского мира» вже давно співпрацює з окупантами. І дуже любить поговорити на тему того, як раніше було добре і як за «злих бандерівців» стало погано.
Семенова регулярно «світиться» у всіляких заходах, що проводяться окупантами. І безсумнівно заслуговує на увагу з боку українських силовиків. До повномасштабного вторгнення Семенова була заступником керівника організації вдів інвалідів і ветеранів війни, однак рашисти, які прийшли в Мелітополь, щедро обдарували пенсіонерку такою бажаною чільною посадою.
Тепер пенсіонерка з радістю дає інтерв'ю і каже все, що від неї вимагаю "господарі".
Щодо мелітопольської «філії» «Воїна», то її головою є 79-річний Володимир Андрєєв. До окупації він був головою Мелітопольської ради ветеранів. Так само, як і Семенова, Андрєєв - великий любитель Радянського Союзу.
Чим «дихають» Володимир Московець і Сергій Постол, з'ясувати не вдалося. Тому просимо допомоги в упізнанні в наших шановних читачів.
Щодо Олександра Матюшка, то людина з таким ім'ям і прізвищем до окупації був головою Мелітопольської районної організації Української спілки ветеранів Афганістану.
На жаль, мелітопольські «афганці» в більшості своїй підтримали окупацію. І постійно беруть участь у подібних акціях, зомбуючи не тільки дорослих, а й дітей.
Навігатор по пеклу
Щодо «Воїна» та його директора наш сайт уже докладно писав. Його очільником є Юрій Алексєєв. Він - громадський діяч зі стажем. Крім «Воїна», він очолює благодійний фонд соціальної підтримки ветеранів Афганістану.
Також Алексєєв є засновником ТОВ «Донські зорі». Фірма зареєстрована в місті Шахти Ростовської області та займається орендою майна. У цьому місті навряд чи багато охочих що-небудь орендувати - воно вважається одним із найбільш депресивних у Росії.
- Організатор заходу «Ми - спадкоємці Перемоги» - Анна Волкова. Для неї свято 9 Травня відгукується в серці особливим болем і гордістю. Її прадідусь захищав Мелітополь, загинув 1943 року і похований на братському кладовищі неподалік міста, - уточнюють телеграм-канали пропагандистів.
Анна Волкова є регіональним координатором проєкту «Навігатори дитинства».
Крім цього, її вже внесено до бази «Миротворця». «Зрадник батьківщини», «пособник російсько-фашистських загарбників і терористів» - ідеться в «супровідному листі».
«Навігатори дитинства» - це проєкт ФДБУ «Росдетцентр» - державної установи, основний вид діяльності якої - «освіта додаткова для дітей і дорослих».
Очолює «Росдетцентр» москвич Олександр Кудряшов. Людина він, судячи з усього - молода й освічена. Закінчив престижний Московський державний технічний університет імені М.Е. Баумана Кар'єра Кудряшова почалася тільки 2012 року. Як правило, він працював або IT-фахівцем, або був пов'язаний з «громадськістю» і соціальними проектами. Тобто, це вам не Семенова з Андрєєвим.
Тим більше дивно, що така молода і просунута людина вляпалася в таку організацію і в такі проєкти.
Якщо офіційно, то «Навігатори дитинства» - всеросійський конкурс, спрямований на створення резерву фахівців для здійснення виховної діяльності в загальноосвітніх і професійних освітніх організаціях та підвищення їхньої кваліфікації. А якщо простими словами - це фабрика патріотичних «наглядачів», які ретельно стежать, щоб ніякого інакомислення в школах і ПТУ не було, а все відбувалося строго за методичкою.
Чверть мільйона «патріотів»
«Росдетцентр» займається вихованням у дусі великоросійського патріотизму не тільки за допомогою «Навігаторів дитинства».
Також у школах, коледжах, технікумах і педагогічних вишах «Росдетцентр» проводив всеросійську акцію «Безсмертний полк: Герої поруч із нами».
У ході з дідами на палицях територією «освітніх організацій» узяли участь понад десять мільйонів «хлопців, педагогів, радників директорів, вожатих по всій країні».
Уявляємо це приголомшливе видовище.
Крім цього, «Росдетцентр» курирує ще одну дитячу «патріотичну» організацію - «Орлята росії».
- Діяльність «Росдетцентру» об'єднує вже понад 250 тисяч педагогів по всій країні, серед яких радники директорів з виховання, вожаті, куратори програми «Орлята Росії», добровольчих загонів у рамках конкурсу «Добро не йде на канікули», - з гордістю повідомляє Олександр Кудряшов.
Схоже, побєдобесний патріотизм святкуванням дня перемоги по-російськи не обмежиться. І на мелітопольців чекають ще більш «мозгопромивальні» часи.