![В Мелитополе предатели-энергетики выбивают несуществующие долги и без предупреждения "отрезают" свет (фото)](/images/news/2024/05/350487.jpeg?1715966903)
Окупаційна влада під керівництвом кремлівських кураторів за два роки повномасштабної війни занурила Мелітополь у такий хаос і плутанину, що місцеві жителі вже не знають, на що їм скаржитися насамперед.
Черговий "лист щастя" прилетів на адресу колишнього ДУП "Таврія-Енерго". Керує компанією такий собі Едуард Арматов. Цей персонаж є членом терористичної організації "днр", виконувач обов'язків генерального директора республіканського підприємства "Регіональна енергопостачальна компанія" міністерства паливо-енергетичного комплексу днр. За колабораційну діяльність за ст. 111-2 Арматову загрожує позбавлення волі на строк до 15 років із конфіскацією всього майна.
Так ось, співробітники цієї шараги, як висловилася місцева мешканка у своєму гнівному пості в одному з пабліків, приписують людям неіснуючі борги, а потім, коли ті їх не оплачують, без попередження "відрізають" світло, поки вдома нікого немає.
- Потім хамки в самій організації вимагають платіжки за 2021 рік, оплату неіснуючого боргу, оплату за підключення..., - обурюється жінка.
А коли мелітопольці телефонують у "Таврія-Енерго", щоб поскаржитися керівництву, на тому кінці дроту відповідають, що воно або виїхало на об'єкт і не може відповісти, або перебуває у відпустці - для кожного абонента історія нова.
У коментарях місцеві жителі діляться своїми сумними історіями, пов'язаними з "Таврія-Енерго". Енергетики, які погодилися працювати під триколором, активно приписують людям борги, які у них нібито з'явилися ще задовго до вторгнення росії.
- У сусідки відрізали світло, заборгованість була близько тисячі рублів. Прийшла розбиратися, а їй приписали борг із 2016 року до 2021-го, мовляв, не платила, і заборгованість уже 4000. Вона каже, що боргів не було, не хочуть слухати, поки не принесете підтвердження платежів, - пише користувачка мережі.
Але навіть після сплати чималих сум, зазначених у платіжках, людей не залишають у спокої і хочуть змусити платити ще раз.
- Теж саме було недавно, близько трьох тижнів тому, відрізали світло, поки нікого вдома не було. У підсумку за все заплатили 17 000 рублів, а тепер знову принесли платіжку, знову з цією сумою. Хоча все сплачено, - розповідає вже інша дівчина.
Одна місцева мешканка поділилася з іншими таким собі лайфхаком, який повинен був, але, на жаль, не вирішив її проблему. Коли рік тому дівчині приходили квитанції з величезними сумами, вона вирішила завести зошит і записувати в нього показання, щомісяця фотографувати лічильник. Щомісяця ходила в контору й особисто передавала показання, навіть писала їх на папері, щоб точно не переплутали.
- Ви не повірите, цілий рік. І цілий рік вони приписують суму, яка на 400 або 500 рублів більша. Коли приходиш до них, це ніби не жінки, а собаки сидять, грубіянять, грубіянять. І щоразу кажуть, що у вас борг. Це щомісяця одне й те саме, цілий рік я ношу квитанції про оплату, показую зошит, перевіряємо показання на фото в телефоні... Там люди стоять, величезні черги, і в усіх одне й те саме питання, - резюмує дівчина.
Нагадаємо, що це далеко не перша скарга на співробітників цієї компанії. Наприклад, наприкінці минулого року ми розповідали про зрадників з електромережі, які занадилися лякати рашистами мешканців багатоквартирних і приватних будинків селища Мирний.