![В Мелитополе российские солдаты на пьяный глаз рассказывают местным жителям, что они собрались делать с украинцами при отступлении](/images/news/2024/05/350493.jpg?1715964365)
На болотах останніми днями вкрай неспокійно. У Мелітополі поки що нічого не горить, але навіть вкрай розслаблені окупанти на повну погрожують місцевим жителям, міркуючи в п'яному чаді, як вони залишатимуть захоплене місто.
За спостереженнями місцевих жителів, окупанти в Мелітополі почуваються максимально розслаблено і поводяться фривольно. Це, звісно, не новина. Дрібні сошки, які відчули себе царями звірів, вихованістю ніколи не вирізнялися.
Але, мабуть, в алкогольному делірії, розуміння, що нинішній статус - не назавжди, осіняє.
Так, п'яні вояки, за словами місцевих жителів, міркують, що будуть робити з мелітопльцями, які після деокупації не захочуть виїхати до Росії. А таких, ясна річ, в окупації дуже багато.
Так, вояки погрожують, що коли будуть йти з Мелітополя, заженуть людей у будинки і заварять двері під'їздів.
Примітно, що подібні варіанти екзекуцій вояки використовують не як страшилки для місцевих, а цілком серйозно обговорюють між собою.
Пориви цієї класової ненависті звірів до людей, звісно, дивують. Але мелітопльцям боятися таких загроз не варто.
Найімовірніше, коли дійде до справи, в окупантів не буде часу, не те, що на відсів мелітопольців і заварювання дверей, найімовірніше, далеко не всі горе-вояки, які пропили зачатки мозку, встигнуть навіть зібрати себе по частинах.
Ну, а висновки про "асвабадітелей", звісно, зробити варто, якщо, звісно, ще залишилися в Мелітополі люди, які не визначилися з цього питання...