Основне завдання місцевих зрадників і гастролерів із РФ, які дорвалися до влади в Мелітополі, - створити видимість мирного життя на підконтрольній їм території та набити власні кишені, але точно не турбота про городян.
І проукраїнськи налаштованим і, відповідно, розсудливим людям це було зрозуміло ще від початку російського вторгнення, то до "ватників" починає доходити тільки зараз. Лояльні до загарбників громадяни чи не щодня строчать скарги в місцевих пабліках, розповідаючи про реалії господарювання нової "влади". І нехай навіть у деяких постах вони відкрито не звинувачують конкретного зрадника, той, хто хоч трохи знає про життя міста за ці два роки, і так усе розуміє.
Цього разу гнів мелітопольців був пов'язаний із вищим професійним технічним училищем №40, розташованим на Новому Мелітополі. Точніше сказати з тим, що залишилося від навчального закладу.
- Найстрашніше, що туди можна потрапити без екскурсії і цим користуються діти, які розглядають ПТУ як місце дозвілля. Благо, там є з чим погратися: шприци, пляшки, арматура. Багато гострих країв і великих висот здатні забезпечити незабутні враження, - йдеться в одному з проросійських пабліків.
Нескладно здогадатися, що допомогли довести установу до такого стану місцеві зрадники. Так, на початку повномасштабного вторгнення депутат міськради від Опоблоку Сергій Золотарьов, який зголосився працювати на ворога, прибув до Мелітопольського вищого професійного училища і став вимагати передати йому ключі від приміщень.
Пізніше з'ясувалося, що в майстернях ВПУ, розташованих по вулиці Гагаріна, 6, зникли верстати для навчання студентів. Мабуть зрадник "нагрів" руку на чужому, але не поділився з російськими покровителями. Бо незабаром Золотарьова ФСБ посадила "на підвал".