![Оккупанты собрали пенсионерок, чтобы те учили детей в Мелитополе речевкам и правильно завязывать пионерские галстуки (фото)](/images/news/2024/05/350541.jpg?1716032921)
Передача досвіду від старшого покоління - молодшому, у Мелітополі поламалася. Стародавні бабусі завітали в одну зі шкіл Мелітопольщини потрясти старовиною.
Виглядає видовище, м'яко кажучи, моторошно. У Мелітополі, заздалегідь, як справжні поминки, відзначають день народження піонерії, який трапивься 19 травня. На честь цього приводу окупанти за старою недоброю традицією вирішили знову познущатися над дітьми, які залишилися в окупації. Не все ж їм у військовій формі замість уроків крокувати, іноді потрібно оновлювати прошивку божевілля «русского мира»...
Під удар пропаганди потрапили хлопці з ЗОШ № 9 у смт Приазовське. Для того, щоб, як пишуть рашисти, «дізнатися багато нового про дитячий рух і його добрі традиції», окупанти запросили таку собі Л.А. Бриль. Повідомляється, що пані педагог, методист, бібліотекар, а у свої роки (судячи з фото, дуже далекі), була дуже активним учасником піонерії. Ну, слід зазначити, що своєї активності запрошена бабуся не розгубила і донині.
Вона не просто повідала дітям про піонерію, а й також із «бойовими» подругами-однолітками розучувала піонерські девізи, речівки, пісні і вчила дітей зав'язувати піонерську краватку. У тому, що бабусі на заході розважилися на повну, сумнівів немає. До чого такий досвід дітям, абсолютно незрозуміло. Бо пенсіонерки, які пританцьовують, стрибають у дворі і нав'язують піонерські краватки на тлі радянського прапора і червоних барабанів, виглядають щонайменше моторошно.
Ну, а те, що вивернуті скріпи в Мелітополі явно «кульгають» - теж не секрет. Діти не в змозі прийняти всерйоз маразм окупантів. А ось поламана психіка з усіма наслідками, що випливають, - їм забезпечена. Діти вчаться на більш реальних прикладах «асвабадітелей». Так, днями підлітки обікрали сигаретний кіоск у Мелітополі.