![Жители Запорожья предлагают установить солнечные панели на остановки общественного транспорта](/images/news/2024/05/350572.jpg?1716077430)
Фото ілюстративне
У Запоріжжі створили електронну петицію з пропозицією встановити сонячні панелі на зупинки громадського транспорту.
Її зареєстрували на сайті "Dem.Місцеві петиції".
“У зв’язку із нанесенням ударів Російською Федерацією по енергетичній інфраструктурі, з’явилась проблема “блек-аутів”, і система автономних зупинок, зможе освітити зупинки ввечері та вночі й тим самим зменшити навантаження на енергетичну систему”, – пояснює автор петиції Данило Канаєв.
Сонячні панелі пропонують розмістити на зупинки громадського транспорту, такі як – ДЕЗ (Завод “Укрграфіт”), ДОК, вул. Футбольна, вул. Демократична, Павло-Кічкас(трамвайна зупинка), вул. Вроцлавська та вул. Мирослава Симчича.
Читайте також: Запорізька лінія оборони, 10 підземних шкіл і 2,5 мільярди на ЗСУ – які ще плани у голови ЗОВА Івана Федорова (фото)
Також на сайті РІА-Південь можна дізнатися інші термінові та важливі новини Запоріжжя та Запорізької області.