![Привет с того света - рашистский пропагандист пожаловался на бабушку в Мелитополе за проклятие вояк](/images/news/2024/05/350710.jpg?1716227538)
Рашистський пропагандист Дмитро Стешин повідав «моторошну» бувальщину про справжню «любов» мелітопольців до вояків.
Стешин настільки увійшов у роль ображенки, що прямим текстом побажав пенсіонерам у Мелітополі песячої старості. Навіть через два з половиною роки війни, окупанти не можуть змиритися з думкою, що їм у Мелітополі, м'яко кажучи, не раді. Ні, для красивої картинки завжди є ватники або просто люди, що вижили з розуму, яких рашисти тягають із сюжету в сюжет своєї пропаганди, але далеко не всі такі.
Не зміг утриматися і від образи, поділився черговим доказом нелюбові до окупантів і Стешин. Він повідав про брудних і спітнілих вояків, які повернулися з фронту в Мелітополь, і були прокляті місцевою пенсіонеркою:
- Страшна бувальщина на ніч. Колега розповіла. Група воєнкорів повернулася з ЛБС до Мелітополя. Брудні, спітнілі, у напіввійськовому. Зустрілася їм на дорозі бабця і давай голосити: «Візьміть персики синочки, візьміть, свіжі, пригощаю». Ніхто відмовлятися не став, звісно. Бабця одразу підібралася і замість побажання приємного апетиту, повідомила: - А це вам з того світу передали!", - пише пропагандист історію.
До пропагандиста абсолютно не доходить, що така реакція на вбивць - це найменше, на що можуть розраховувати рашистські вояки в окупації. Зробити більше, просто небезпечно для життя... Далі Стешина накрив потік марення. Він зазначив, що магія не працює, проте закликав до екзорцизму на «малоросії», поскаржився, що бабуся отримує пенсію, і навіть побажав їй песячої старості, ну а кінцівку від Стешина настільки складно інтерпретувати, що доведеться процитувати:
- Погано налагоджена служба екзорцизму на звільнених територіях Малоросії. Для багаття привід цілком достатній. А так, бабанька ця, отримання російської пенсії не пропускає, явно. І пільги всі оформила. Тож, посилаю їй у відповідь за персики - «песью старість», олівець, капці, олівець, капці, капці, олівець і яблука - 1 кг. Санітари передадуть, - пише пропагандист.
Як ілюстрацію до статті використано вищевказаний список, написаний... кров'ю. Коментарі, як то кажуть, зайві.