![Война закончилась? В Мелитополе фейковая власть в лице гауляйтера Е.Балицкого меняет "шило на мыло"](/images/news/2024/05/350725.png?1716262794)
У Мелітополі гауляйтер Є.Балицький ухвалив чергове «дуже важливе» рішення - ліквідувати так звані військово-цивільні адміністрації ТОТ Запорізької області.
Окупанти продовжують робити нові спроби створити ілюзію «мирного життя» на окупованих територіях України. Однак ці зусилля виявляються марними: у Мелітополі, що знаходиться на значній відстані від лінії фронту, періодично відбуваються влучні та руйнівні удари, що призводять до знищення окупантів, колаборантів та їхньої інфраструктури.
Ці події свідчать про те, що окупованим регіонам не вдається повернутися до «нормального» життя під контролем агресора.
Проте російські окупанти впевнено продовжують гнути свою лінію, намагаючись утвердити свій вплив і зміцнити захоплені території. Останнім часом вони вирішили реорганізувати структуру фейкової влади, створеної на тимчасово окупованих територіях Запорізької області.
Так, окупанти ухвалили рішення ліквідувати так звані «військово-цивільні адміністрації» (ВЦА) в Запорізькій області.
Відповідний указ був підписаний колаборантом і ставлеником російської влади Євгеном Балицьким. Цей крок демонструє намір окупантів впровадити більш звичні для російської системи органи місцевого самоврядування замість військово-цивільних адміністрацій. Зокрема, планується створення адміністрацій «міського округу», яка має замінити ліквідовану ВЦА.
За словами окупантів, таку процедуру вже почали проводити в окупованому Енергодарі, тепер - у Бердянську.
Однак, якими б органами чи установами не намагалися окупанти замінити існуючі структури, вони не зможуть змінити одного простого факту: ці землі завжди були, є і будуть частиною України.
Зусилля зі створення ілюзії нормальності та інтеграції окупованих територій у російську систему управління не можуть змінити історичної та правової приналежності цих регіонів.
Українське населення, що живе під окупацією, продовжує чинити опір і вірить у швидке звільнення своїх територій. Міжнародне співтовариство також не визнає і не визнає законність окупації українських земель.
Усі спроби окупантів легітимізувати свою присутність на захоплених територіях наштовхуються на спротив і осуд як з боку України, так і з боку світової спільноти.