![В центре Мелитополя оккупационная власть открыла новый «стратегический» объект, а у бизнеса появилась новая фишка (фото)](/images/news/2024/05/350796.jpeg?1716310033)
Мелітополь поступово перетворюється на алкогольний рай. Якщо в перші роки окупації в місті було заборонено продавати спиртне.
То після того, як так званий губернатор Запорізької області Євген Балицький завів на окуповану територію свою мережу алкогольних супермаркетів, горілка полилася рікою.
Алкорай в окупації
Так, у центрі міста окупаційна влада відкрила новий "стратегічно" важливий об'єкт критичної інфраструктури - АлкоМаркет. І це не АлкоРай, про який ми вже повідомляли. Він відкрився на проспекті Б. Хмельницького біля ТЦ "Пасаж".
АлкоМаркет відкрився прямо навпроти АлкоРаю. Тепер у самому центрі міста, біля центральної площі є одразу дві великі точки, де щасливі городяни можуть зарядитися.
А який прибуток чекає на власників під час масових гулянь на площі на честь чергового із сотні тисяч свят у росії!
Ще один АлкоРай відкрився на вулиці Героїв України (нині Кірова).
- Це, загалом, одна з головних тенденцій перетворення Мелітополя: скрізь, на кожному кроці відкриваються наливайки. Їх просто тьма. Скрізь продають пиво і міцне спиртне. Тепер я взагалі перестала впізнавати наше місто.
А ось нові продуктові магазини не відкриваються. Завдяки чому я зрозуміла істину: росіяни ходять у магазини не за продуктами, а за закускою. Інакше такий стан речей ніяк не можна пояснити, - ділиться враженнями мешканка Мелітополя Анна.
Вона 8 років тому виїхала з міста на заробітки в Росію і весь цей час додому не приїжджала. А після окупації Мелітополя та оголошеної Євгеном Балицьким націоналізації нерухомості, жінка вирішила повернутися, щоб переоформити квартиру за російським законодавством і не втратити нажите.
- Я не бачила Мелітополь яким він був перед війною. Кажуть європейським. Не знаю. Але я можу порівняти, що бачила 8 років тому і зараз. Це жах на що перетворили росіяни Мелітополь. Жити тут точно не буду. Дай Боже квартиру продам, - міркує Анна.
А ми нагадаємо, мережа маркетів "Запорізької алкогольної компанії" (ТОВ ЗАЛКО) працює під брендом "Алтаб".
Природно, такий жирний шматок бізнесу, як алкогольний, віддати в руки "чужим" людям було б для гауляйтера Є.Балицького абсолютно нерозумно. Директором ТОВ ЗАЛКО є Артем Олександрович Беліченко.
Одноосібним засновником із розміром "внеску" 10 мільйонів рублів - Софія Володимирівна Беліченко. Судячи з того, у скількох компаніях згадується ця парочка, вони родичі. Найімовірніше, Софія - або дружина Артема Беліченка, або його мати.
До "заходу" в Запорізьку область цей алкодует споював жителів так званої ЛНР. Торгівля алкоголем проводилася через два ТОВ - "Донпромтрейд 2" і Луганський ЛМЗ, зареєстровані в Луганській області.
Софія Беліченко якраз і є бізнес-партнером двох синів Є.Балицького - Олександра та Сергія.
Ностальгія за Україною
Ще одна фішка місцевих і заїжджих бізнесменів. Як би росія не розповідала про те, що люди стали жити краще, мелітопольці сумують за Україною: за АТБ і українськими продуктами та речами. На ностальгії стали заробляти підприємці.
- Бачила, як відкрився магазин електроніки "Цитрус", що намагається пародіювати український "Цитрус", як "Вкусно" і точка "Макдональдс": ті самі кольори, але інший логотип і написи. Ключова зачіпка - той самий профіль, електроніка.
Ще бачила "Ельдорадо": теж червоно-біле і теж з іншим логотипом. Теж магазин електроніки, - розповідаємо мелітопольчанка.
Ну, а найпопулярнішим місцем для покупок у Мелітополі, як і раніше, залишаються ринки. Тут, як завжди, не проштовхнутися и вже повно кавказців та азіатів.