![В Коммунарском районе Запорожья устроили стрельбу](/images/news/2024/05/351282.jpeg?1716840863)
Ввечері 25 травня до відділу №4 Запорізького районного управління поліції надійшло повідомлення від місцевої жительки про бійку між невідомими їй чоловіками, а також про звуки пострілів.
На місці події працювала слідчо-оперативної група територіального підрозділу поліції. Правоохоронці встановили, що між двома містянами виник словесний конфлікт, який переріс у бійку. В якості вагомого аргументу один із чоловіків здійснив постріл. 45-річного потерпілого з тілесними ушкодженнями госпіталізували.
Нападника на місці події затримав працівник управління карного розшуку, який у цей момент проходив повз. Ним виявився 38-річний раніше судимий запоріжанин. З місця події вилучено пістолет (попередньо - стартовий), який направлено на експертне дослідження.
Слідчі під процесуальним керівництвом Шевченківської окружної прокуратури повідомили фігуранту про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 121 (Умисне тяжке тілесне ушкодження) КК України. На цей час йому обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
Також читати: Розікрали 1,7 млн грн на закупівлі паливної деревини для населення: на Запоріжжі поліцейські викрили злочинну групу.
Також на сайті РІА-Південь можна дізнатися інші термінові та важливі новини Запоріжжя та Запорізької області.