![Предательница из Мелитополя заставляет детей собирать черешню для российских солдат (фото)](/images/news/2024/06/353442.jpg?1719073899)
Відома колаборантка, яка засадила за ґрати свого свекра, збирає руками школярів із Мелітополя черешню для учасників "СВО".
Співачка ротом і за сумісництвом депутатка так званих законодавчих зборів Запорізької області від "Єдиної росії" Альона Трокай, яка є організаторкою путінського "руху Перших" на окупованій частині Запорізької області, активно використовує безкоштовну працю школярів.
При цьому, зрадниця "вбиває" одним махом одразу двох зайців: піарить роботу однієї з численних пропагандистських дитячих сект, яку сама ж і очолює. А заодно організовує доставку провізії "асвабадителям" на передову.
- Сьогодні ми з дітьми зібрали нашу мелітопольську черешню для бійців спеціальної військової операції. Ось такий черешневий привіт чекає на наших захисників, - розповідає Трокай у сюжеті одного з пропагандистських телеграм-каналів.
Нагадаємо, чоловік зрадниці Юрій Пушкар серед перших пішов воювати добровольцем у російську армію. Воював на Херсонському напрямку.
Олена, як з'ясувалося пізніше, виявилася дівчиною владною. Вона буквально змусила свого свекра - батька Юрія, який проживав у Запоріжжі, працювати на окупантів. Жінка переконувала пенсіонера в тому, що, якщо він "зливатиме" потрібні координати, сина переведуть із "гарячого" Херсонського напрямку в тил - конкретно в Мелітополь.
Літній чоловік здавав "куратору" місця розташування техніки ЗСУ в Запоріжжі. А після за вказаними координатами прилітали ракети. Однак план Трокай провалився: чоловіка затримала СБУ. Його засудили на 15 років позбавлення волі.
Історія замовчує, чи перевели Пушкаря на інший напрямок, чи Трокай остаточно розлучилася з безвольним чоловіком. Подейкують, зрадниця встигла закрутити роман з одним із фсбшників, після чого Юрій кинув співачку-дружину. Зате тепер зрадниця зайнялася продовольчими поставками для армії рф і робить це руками дітей - вчить їх допомагати свошникам.
Відомо, що цього року черешня в Мелітополі вродила. А ось збирати її нікому. На знімання плодів звезли в Мелітополь навіть дагестанців.
Однак вони збирають тільки черешню першого сорту. Усе що залишається на деревах потім знімають діти та підлітки для вбивць сво. Скільки ящиків доїжджає до фронту, а скільки розбирають "волонтери", як-от Трокай, можна тільки здогадуватися.
Щодо організаторки цинічної акції на підтримку вбивць "сво", то після її спільних піснеспівів із рашистом газмановим, потрапляння до санкційного списку, український суд виніс вирок - 15-років позбавлення волі з конфіскацією майна.