![В Мелитополе оккупанты изуродовали советским муралом фасад самой современной школы (видео)](/images/news/2024/07/355366.jpg?1721149158)
Усе, до чого торкаються руки окупантів, перетворюється на похмурий совок. Мелітопольська школа №15, яка була капітально відремонтована напередодні війни, має тепер вкрай потворний вигляд.
На фасад сучасної будівлі нанесли портрет радянського героя - генерала А. Казарцева, а поруч зображення юнармійця, який віддає честь.
Тим самим рашисти продемонстрували, що тепер п'ятнадцята школа не навчальний заклад, а воєнізований інкубатор для майбутніх вояків.
Попри канікули та 40-градусну спеку, колаборанти вишикували дітей на шкільному подвір'ї. Змусили вдягнути форму юнармійців і марширувати під палючим сонцем.
На такий "урочистий" захід з'явилася гауляйтерка Г. Данильченко разом зі своїми заступниками. Вона заявила, що юнармійці - це нові герої, які готові віддати своє життя, коли це знадобиться. Тобто Данильченко вже відкрито каже, що готова старшокласників посилати на "м'ясні штурми", щоб ті прикривали її шкуру.
Нагадаємо, до війни середня школа №15 була не тільки відремонтована, а й обладнана сучасною технікою для вивчення комп'ютерних наук. Але сучасній росії не потрібні розумні люди, з дітей виховують слухняних солдатів для майбутніх воєн.