Саме такий статус надала Мелітопольському центру молоді ПІПЛ.ЮА Ірина Верещук під час візиту до Запоріжжя. Центр дійсно відвідує не лише мелітопольська молодь.
Він об'єднає всіх переселенців, які виїхали з тимчасово окупованих територій і проживають у Запоріжжі. Його відкрили у квітні. Але центр набрав неабияку популярність.
- Я побачила талановиту молодь. З хорошими проєктами і музичними талантами. Вони дуже вмотивовані і лідери. Це те, що їх соціалізує і повертає. Там депутати навіть міської ради контактують з молоддю. І в очах дітей горить вогонь, - сказала Віцепрем'єрка - міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.
Ірина Верещук подякувала Івану Федорову і громаді Мелітополя за хороший приклад. У ПІПЛ.ЮА діє коворкінг, не забули про мистецький напрямок - безкоштовне навчання грі на ударних, гітарі, фортепіано, сольному співу. Також є простір української ідентичності із сучасною літературою вітчизняних авторів, школа веб-дизайну, різноманітні тренінги, майстер-класи і купа інших цікавинок для розвитку і самореалізації дітей та молоді.
Відповіді на питання що до шкільної реформи та компенсації за житло для тих, хто виїхав з ТОТ, читайте у наступному матеріалі.