Шестирічного хлопчика, який залишився у бабусі та дідуся під час війни, повернули з окупованої частини Запорізької області.
Стало відомо, що з окупованої частини Запорізької області вдалося повернути до України шестирічного хлопчика. На початку повномасштабної війни дитина гостювала у бабусі та дідуся, і після окупації вивезти його одразу не вдалося. Зараз хлопчик перебуває з батьками.
Про це повідомили в Мінреінтеграції.
Повернути вдалося двох дітей — шестирічного Максима і дванадцятирічного Микиту. На початку повномасштабного вторгнення обидва хлопці гостювали у своїх бабусь та дідусів. Максим був у Запорізькій області, а Микита — у Луганській.
Після окупації вивезти їх одразу не вдалося. Повернення дітей стало можливим завдяки проєкту "Шлях додому".
Якщо ви стали свідком незаконного переміщення дітей на тимчасово окуповану територію або територію рф, обов’язково повідомте про це профільному фахівцю Мінреінтеграції Наталії Ємець за номером: (050) 562-03-13. Також можна звернутися на гарячі лінії: Мінреінтеграції — 1548 або Національного інформаційного бюро — 1648.
Також на сайті РІА-Південь можна дізнатися інші термінові та важливі новини Запоріжжя та Запорізької області.