![В воду не зайти - на Мелитопольщине Азовское море кишит медузами (видео)](/images/news/2024/07/355414.jpg?1721213908)
У Кирилівці, Приморську та Бердянську нечисленні відпочиваючі спостерігають полчища медуз, що заполонили акваторію Азовського моря.
Незважаючи на всі спроби та обіцянки окупантів про розвиток турізму та курортного сезону в окупованій частині Запорізької області, туристи не горять бажанням їхати до моря та жити на базах по сусідству з російськими вояками. До того ж, самі ж рашисти постять у Z-каналах відео, як над головами відпочиваючих на бриючому ширяють літаки або гелікоптери армії Росії.
Здебільшого до Кирилівки та Бердянська їдуть місцеві жителі, приїжджі чиновники та родини російських вояк. Тепер власники нерухомості на узбережжі можуть втратити і такий мізерний контингент.
Азовське море поступово перетворюється на отруйне желе, заходити в яке не тільки неприємно, а й небезпечно.
Корнероти, що заполонили акваторію, жалять дуже боляче, а алергіків їх отрута може становити смертельну небезпеку.
Повідомлення про те, що у Бердянську спостерігаються полчища медуз, з'явилися приблизно тиждень тому.
А сьогодні відпочиваючі зняли берег моря у курортній Степанівці. На кадрах видно, що берег усипаний морськими тваринами, а лінія прибою ледь коливається через величезну їхню кількість.