![Чернобылец и автомеханик: кто пошел на службу к рашистам и пополнил ряды "народного ополчения" в Мелитопольском районе](/images/news/2024/07/355202.png?1721015134)
Мешканці Якимівки Мелітопольського району Ігор Шаповалов і Микола Тесленко вирішили знайти своє "місце під сонцем" у лавах рашистських посіпак і вступили в "народне ополчення".
Зрадника ідентифікував телеграм-канал "Якимівка Мелітопольський район".
Зрадник Ігор Шаповалов - людина з цікавою і яскравою біографією. Колишній ракетник, чорнобилець, поліцейський, словом, "досвідчений кадр". Дружина Марина працювала в Якимівській школі, там же й залишилася після приходу "русского мира".
Разом із Мариною Ігор виховує двох дітей - сина Артема, який залишився на окупованій території, і доньку Аліну (за неперевіреною інформацією може перебувати на території Запоріжжя).
Ще до початку повномасштабної війни Шаповалов не гребував поїздками до Росії на заробітки, а після 24 лютого 2022-го року вирішив не відхилятися від курсу і підтримав окупацію.
Ба більше, на старості років Шаповалов вирішив вступити в так зване "народне ополчення" і вибрав собі позивний Шапа.
Ще один зрадник, який вирішив долучитися до рашистів - 36-річний житель Якимівки Микола Тесленко. На початок повномасштабної війни Тесленко разом зі своїм тестем Сергієм Чугрєєвим мали невеликий "бізнес" - займалися тим, що розбирали автомобілі.
У Тесленка є маленька дитина, і, мабуть, Колян вирішив, що найкращим майбутнім для нього стане наявність батька-зрадника.
За таким же принципом Тесленко вступає в "народне ополчення" і періодично світиться в новинах рашистів - на одному з роликів він здає кров для вояків "серйозніших".
Взяв позивний "Ангел", який хіба що відправить його скоріше на той світ, адже зрадникам не місце на нашій українській землі.
Напередодні ми розповідали про ще одного зрадника з Якимівського осередку так званого “народного ополчения” - 23-річного Богдана Цаповича. Богдан закінчив школу №1 і Запорізьке училище №6. На цьому освіта пту-шника, судячи з усього, закінчилася. Адже "рівні" посиденьки з його "рівними" кентами були набагато цікавішими для Цаповича.
Після початку повномасштабної війни 24-го лютого 2022-го року Богдан зробив свій вибір і підтримав окупацію. Заради власної вигоди, як фінансової, так і бажаючи зміцнити теплі стосунки з рашистами, хлопець у свої 20 з хвостиком вступає в горезвісне "народне ополчення".
Колобка досить швидко запримітили жителі Якимівки - у складі ополченців він охороняв Якимівську центральну районну лікарню.
У місцевих чатах Богдан намагається продати кіз - мабуть, зрозумів, що брати приклад із кадировців усе-таки варіант поганий.
А тепер Цапович прикрашає колекцію рашистських запроданців у базі “Миротворець” як бойовик НЗФ, зрадник Батьківщини, пособник російських окупантів і співучасник злочинів Росії проти України та її громадян.
У разі, якщо вам відомі факти співпраці будь-яких осіб з окупантами Мелітополя, просимо анонімно подавати зазначену інформацію на спеціально створену електронну скриньку: [email protected] або на наш чат-бот @Riamsupport_bot