![Запорожская область среди лидеров по мобилизации мужчин в Украине](/images/news/2024/07/355368.jpg?1721189963)
Іван Федоров, Ірина Верещук у Запоріжжі
Про це заявила Ірина Верещук під час совіє робочої поїздки у Запоріжжя.
Віцепрем'єрка - міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України відвідала ТЦК, молодіжні центри, включно з Мелітопольським «ПІПЛ.UA», поспілкувалась с журналістами.
Докладніше про візит чиновниці читайте вже сьогодніна сайті.
«Ми побували у ЦНАПІ і поспілкувалась, чому так багато людей йдуть саме у ЦНАП, а не в інші адміноргани. Працівники там працюють на межі своїх зусиль. Люди туди масово звертаються на реєстрацію прав на нерухоме майно, плюс чоловіки з приводу постанови на військовий облік», - пояснила Ірина Верещук.
Віцепрем'єрка поспілкувалась з маломобільними переселенцями з Донецької області, яких прихистила громада Запоріжжя. Докладніше про візит читайте на сайті сьогодні.
Читати також, військовий облік: хто і коли повинен пройти ВЛК у Запоріжжі.
Також на сайті РІА-Південь можна дізнатися інші термінові та важливі новини Запоріжжя та Запорізької області.