![Школа под ключ за 100 миллионов гривен строится в Запорожье](/images/news/2024/07/355437.jpeg?1721220934)
У Космічному мікрорайоні Запоріжжя будується сучасна підземна школа. На днях підрядники виконували важливий етап робіт – заливали бетон.
Про це повідомив голова ЗОВА Іван Федоров. Особливістю цього процесу є його безперервність, яка триватиме 30 годин.
"Будуємо навчальні заклади з дотриманням всіх будівельних норм щодо укриттів. Армування робимо дуже щільним, адже від цього залежить міцність укриття", – зазначив Іван Федоров.
Нова школа зможе прийняти 500 учнів, але навчання проходитиме у дві зміни, що дозволить займатися тут тисячі школярів. У Космічній підземній школі навчатимуться діти зі шкіл № 80 та № 88.
Загальна вартість будівництва перевищує 100 мільйонів гривень. Фінансування передбачає повний цикл робіт – від будівництва до облаштування навчальних приміщень. 70% коштів надходять із державного бюджету, а 30% – з місцевого. У цю суму входить все необхідне, включаючи внутрішнє оздоблення та обладнання, зокрема дошки та парти.
У Запорізькій області будують п'ять підземних шкіл. Шостий проєкт знаходиться на завершальному етапі тендерних процедур.