![В Мелитополе поздно вечером были взрывы – ракеты летели над городом (фото)](/images/news/2024/07/355545.jpeg?1721362601)
Атаки на об'єкти військової інфраструктури в глибокому тилу ворога - Мелітополі з боку української армії почастішали. Минулий вечір теж видався гучним.
Перший вибух пролунав о 21.52 у північній частині. І судячи з характеру вибуху - це був приліт, вороже ППО спрацювати не встигло.
Пропагандистам наказали мовчати. У чатах любителі «русского мира» влаштували виття про «укронацистів». Дехто скаржився на відсутність електрики в деяких будинках у мікрорайоні, у селах за Мелітополем.
Наступна хвиля вибухів пішла о 22.45. І знову в північній частині міста. Цього разу з поясненнями в ефір вийшов пропагандист Володимир Рогов. У своєму ТГ-каналі він заявив про те, що російські ракети ППО нібито намагаються збити українські безпілотники.
Мешканці Мелітополя стверджують, що бачили, як ракети летіли через усе місто на висоті дев'ятиповерхового будинку з району Піщаної (там розташоване вороже ППО) у бік Червоної гірки.
До речі, минулої ночі в Мелітополі також спрацювала ворожа система ППО. Збивали цілі за містом.
У неділю, 7 липня, в тимчасово окупованому Мелітополі ЗСУ передавали привіти російським загарбникам і горів аеродром.
Відомо, що на ньому базувалися Су-25, Ка-52, Мі-8, а також дивізіон С-300.
Військовий експерт, льотчик-інструктор і полковник ЗСУ в запасі Роман Світан, оцінив атаку по аеродрому. За словами військового експерта, це суто військовий об'єкт. Аеродром у Мелітополі росіяни використовують, як основну базу для вертольотів. А також, як оперативний аеродром для російських "сушок", з якого вони працюють по Херсонському і Запорізькому напрямках.
Такі полум'яні привіти ворогу від ЗСУ, які останнім часом почастішали, вселяють надію мелітопольцям на звільнення міста від рашистської нечесті.