![Что требовали жители Запорожья на митинге против отключения электричества в городе (видео, фото)](/images/news/2024/07/355586.jpeg?1721389114)
Сьогодні декілька десятків жителів Запоріжжя зібрались на мітингу під стінами Запорізької обласної військової адміністрації.
Спочатку люди, здебільше похилого віку, перекрили центральний проспект Соборний, а потім пішли під стіни ЗОВА і вимагали, щоб до них вийшли представники влади.
Заклики Запорізької міської влади до людей, щоб не велись на провокації росії, яка розгойдує суспільно-політичну ситуацію, використовуючи будь-яку проблему, не подіяли на мітингарів.
Журналістам люди скаржились на задовгі відключення електрики, на незручні графіки відключень, на те, що в деяких багатоповерхівках взагалі не вимикається світло, а інші сидять без електрики по 16 годин.
- Нам відключають світло з п’яти до 24-х і до трьох годин наступного дня. Хіба це нормально?
- Є розпорядження з Києва по 3 часа саме більше. Хто сказав по 15 годин? Вчора в мене не було 16 годин світла. Цілий тиждень так.
Скаржились люди й представникам Національної поліції, які охороняли вхід у держустанову і слідкували за порядком. Поліція намагалась заспокоїти людей.
- Відповідь буде правильна, коли всьому місту відключать світло, а не тільки нам дурачкам.
- Чому тут працюють кондиціонери? А в мене немає світла дома.
До натовпу вийшов заступник голови ЗОВА Руслан Мовчан. Він пообіцяв, що найближчими днями відбудеться міжвідомча нарада, на якій всебічно і комплексно представники ЗОВА і Обленерго розглянуть підняту на мітингу проблематику задля її конструктивного вирішення. Від мітингарів влада запросила ініціативну групу.
На вирішення проблеми чиновники попросили тиждень.
Запоріжці пообіцяли прийти під стіни ЗОВА у п’ятницю.
Тим часом, з 22 липня Держенергонагляд перевірить Запорізьку область на дотримання справедливості розподілу електроенергії.