![Коллаборанты хвастаются фиктивными достижениями: балицкий сообщил об "открытии" зоопарка в Бердянске, который никогда не закрывался](/images/news/2024/07/355569.jpeg?1721374741)
Гауляйтер балицький заявив про відкриття зоопарку в Бердянську, хоча цей зоопарк працював безперервно.
Колаборанти продовжують наполягати, що третій поспіль курортний сезон вони не провалили. Щоб виправдатись, вигадують різноманітні "досягнення", яких насправді не існує.
"Впервые после 2021 года мы открыли «Экстрим-парк» и дельфинарий в Кирилловке, а в Бердянске – зоопарк," – відзвітував гауляйтер.
Насправді зоопарк у тимчасово окупованому Бердянську не зачинявся, працюючи цілий рік. А от аквапарк у Бердянську, який обіцяли відкрити цього року, досі не працює. З початку літа в місцевих чатах зʼявлялися оголошення про набір працівників, але вже закінчується липень, а аквапарк ще не відкрито. У минулому році окупанти відкрили аквапарк 30 липня, і він пропрацював менше місяця.
Також гауляйтер заявив, що за перший місяць курортного сезону на всіх тимчасово окупованих курортах Запорізької області відпочило всього п'ятдесят тисяч людей. Це дуже низький показник навіть для одного Бердянська, не кажучи вже про всі захоплені курортні міста. Що ж казати про обіцянки бердянського гауляйтера сауленка, що цього сезону Бердянськ прийме півмільйона відпочивальників.
Тим часом бердянці, на відміну від колаборантів, вже зрозуміли, що сезону не буде. Постійна відсутність світла та води, купи сміття, відсутність культурних заходів та завалене медузами узбережжя, – усе це свідчить про те, що на курортному бізнесі в окупації можна ставити хрест.
"Мы проработали две недели и закрылись. Людей нет, света и воды нет. Содержать персонал не вижу никакого смысла," – пишуть у місцевих чатах бердянці.
Про це повідомив Бердянськ Сьогодні.
Нагадаємо, що окупанти заманюють туристів у Кирилівку і Бердянськ борщами.