![Сервис совка - мелитопольцы в шоке от организации поездок в Кирилловку](/images/news/2024/07/355590.jpg?1721389784)
Люди змушені їхати стоячи в найубитіших маршрутках, розкладу не дотримуються, незадоволених відправляють замість моря, до окупаційного міністерства.
Мелітопольці пам'ятають, що до війни проблем з'їздити до Кирилівки серед літа не було ніколи. Автобуси регулярно відправлялися з двох автовокзалів - з центрального ринку по наповнюваності з повним потоком, з міжміського автовокзалу - кожні півгодини.
При рашистах, на курорт "світового значення", на який вони на словах перетворили Кирилівку, не дістатися навіть місцевим жителям.
Один із мешканців окупованого міста склав претензію окупаційної влади. Зважаючи на те, що пробитися на прийом до колаборантів, нереально, розмістив він її в одному з міських пабліків.
Так, за словами чоловіка, на маршрут до моря окупанти пустили не місткі 16-місні газелі. Через це місць не вистачає, і щоб поїхати до Кирилівки, потрібно приходити на вокзал задовго до відправлення. Але й це не гарантія, що подорож відбудеться:
- Якщо пасажирів багато - автобус йде раніше за розклад, пасажири, які приходять після відходу автобуса (вони ж на розклад орієнтуються), не знають, як виїхати, чекати наступного, йти додому або витрачається на таксі.
У Кирилівці автовокзал закритий, немає диспетчера, немає зв'язку з перевізниками: у понеділок 40 людей чекали з дітьми на спеці 35 градусів автобус, який запізнився на годину замість 12,00 (а багато хто прийшов заздалегідь щоб виїхати, приїхав і вирушив о 13 годині.
Нібито є додаткові маршрутки у вихідні, але вони їдуть у хаосі. Такий наказ керівника - не чекати на розклад, а їздити по заповнюваності. Але ми пасажири про це ж не знаємо, ми приходимо за розкладом, дізнаємося що 10 хвилин тому виїхала напівпорожня додаткова маршрутка, якої немає в розкладі і їдемо стоячи, наступною маршруткою, яка може прийти раніше, а може запізнитися на годину, - пише мелітопольець.
Далі чоловік написав колаборантам цілу допомогу, як налагодити транспортну розв'язку в селище. Зокрема, він пропонує елементарно створити, опублікувати та дотримуватись графіка рейсових автобусів, і тих, які виходять на лінію додатково, та вирушають по заповнюваності.
Також мелітопольців не розуміє, чому містом курсують великі напівпорожні автобуси, тоді як до Кирилівки їде мотлох:
- Вибачте, але ми маємо маршрути, де великий автобус везе 5-10 осіб. Чому на цей маршрут не пустити Газель, а на Кирилівку додатково великий автобус.
Пост не про благодійність, не про пільгові перевезення а про послугу платну, затребувану, яку не можуть дати через відсутність мислення та безвідповідальності. Зробіть свою роботу та організуйте подібне у Кирилівці! - Закликає чоловік.
Ось тільки, мабуть, рекомендації автора окупанти до уваги не візьмуть. Вони чудово розуміють, що через кілька десятків мелітопольців, які зібралися на море, споряджати великі автобуси ніхто не буде. З цієї ж причини за два з лишком роки окупації, в Кирилівці так і не відкрився автовокзал, і люди змушені маринуватися на спеку, щоб повернутися додому в очікуванні невловимих маршруток.
Складається враження, що окупанти просто занурюють мелітопольців у реалії радянського союзу, де все працювало так, щоб кожна людина повною мірою відстраждала достатньою мірою, якщо в якісь століття вирішила дозволити собі відпочити.