![Добро пожаловать на Азовское море: отдыхающим Кирилловке и Степановке отключат свет (фото)](/images/news/2024/07/356000.jpg?1721831475)
Російські окупанти, які захопили Мелітопольщину, невпинно базікають про розвиток Азовських курортів. Обіцяють мільйони туристів та розвинену інфраструктуру.
Насправді ж у розпал літа у Кирилівці збираються відключати світло. Вже завтра електропостачання у курортному селищі відключать на цілий день – з 9 до 16 години. Заодно без світла залишиться село Азовське, Новоданилівка та ще низка населених пунктів. На годину більше не буде електрики у курортній Степанівці.
Більшість баз відпочинку на Азовському морі – це не капітальна будова, а збірно-щитові будиночки, в яких без кондиціонера можна вижити насилу. Не кажучи вже про холодильники та інші блага цивілізації, які раніше були доступні мелітопольцям за промовчанням.
Пояснюють відключення світла рашисти якимись "плановими роботами", які вони почали проводити з лякаючою регулярністю. Щодня електропостачання втрачає десятки населених пунктів на Мелітопольщині - як за графіком, так і раптово.
Насправді, таким чином окупанти маскують віялові відключення, які запровадили через катастрофічний стан енергосистеми півдня Росії та окупованих територій.
Окупаційна влада намагається створювати незручності не мелітопольцям, а мешканцям сіл, які вже тримаються з останніх сил. Людям доводиться виживати без води, зв'язку, транспорту та медицини. Тож відключення світла вже мало що змінить у їхньому житті.
Що стосується нечисленних відпочиваючих у Кирилівці, то й їм варто звикати до суворого сервісу російською мовою. А краще не їздити на Азовські курорти, принаймні до їхнього звільнення від рашистської нечисті.