![В Кирилловке открыли аквапарк, но есть нюанс - пока только для "своих" (фото, видео)](/images/news/2024/07/356068.jpg?1721909626)
Є.Балицький не втрачає можливості пропіаритися на чужих досягненнях і третій місяць розповідає про відкриття аквапарку «Острів скарбів» у Кирилівці.
Ще в травні в мелітопольських пабліках з'явилися оголошення про набір персоналу і численні запитання від місцевих жителів про дату відкриття. Але жодної інформації окупаційна влада вперто не дає. На календарі - кінець липня, а віз і нині там. Утім, днями відпочивальники все ж побачили, що аквапарк нарешті відчинився - там каталися люди і було якесь пожвавлення. Хоча двері розважального закладу в цей час були зачинені.
- А графік роботи можна підказати по аквапарку, а то трубку не беруть.
- Доброго дня, хто знає які ціни в аквапарку?
- У Кирилівці працює аквапарк, є номер зателефонувати?
Усі запитання залишаються без відповіді. Так що ж насправді сталося? Як повідомили пропагандисти, у курортному селищі відбувся тестовий запуск аквапарку. Але відкрили його поки що лише для «своїх» і звезли туди пропіаритися місцевих колаборантів.
- 16 гірок і вісім басейнів скоро будуть відкриті для відвідування, - відрапортували окупанти.
Загалом у закладі 16 атракціонів для дітей і 18 для дорослих, тобто відкриють за фактом лише половину. Ні вартості відвідування, ні дати відкриття, як і раніше, ніхто не озвучує. З чуток відкриється аквапарк 1 серпня і ціна відвідування буде ні багато ні мало 1500 рублів, але це не точно.
- Ми сьогодні дізнавалися, вони сказали, що люди були там для реклами, а аквапарк сам закритий, коли відкриється, не сказали,- скаржаться мелітопольці.
Насправді, навіть у розпал літа окупована Кирилівка виглядає безлюдною і занедбаною. Навіть центральні пляжі завалені сміттям, а ввечері селище немов вимирає. Навіть якщо аквапарк все ж таки відкриють цього року, що дуже сумнівно, адже за місяць уже кінець сезону в Кирилівці.
А щоб правильно і безпечно організувати роботу найбільшого в Україні аквапарку, треба виконати величезну роботу. Найняти людей для чищення гірок і прибирання приміщень, отримати ліцензії. Тож із великою ймовірність тестовим запуском для піару все і закінчиться, або заклад працюватиме частково - деякі гірки у вихідні, як раніше «частково функціонуючий» Дельфінарій.