![Зачем в Запорожье установят большое количество камер видеонаблюдения (видео)](/images/news/2024/07/356089.jpg?1721916494)
Вулична камера відеонагляду. Фото ілюстративне
У Запоріжжі планують встановити нові камери відеонагляду. З якою метою - повідомив начальник Головного управління Національної поліції в Запорізької області генерал поліції третього рангу Артем Кисько.
На цей час у місті встановлено 379 камер. Це набагато менше, ніж у всіх інших областях України. Влада закупила нові камери відеоспостереження ще минулого року й планує докупити ще 1024.
На думку начальника обласної поліції, додаткові камери необхідні для безпеки громадян. Відеоспостереження допоможе оперативно розкривати злочини. Проте у суспільстві існує думка, що для прифронтового міста це недоречно, адже ворог може під' єднатися до камер, що значно знизить обороноздатність регіону.
"Не потрібно перекручувати і розповідати, що це на руку ворогу або ще щось. Я це офіційно заявляю, що всі безпекові заходи виконані", - заявив Кисько.
Крім того, він підкреслив, що з безпекою все добре, адже питання відеонагляду у Запоріжжі узгоджене з СБУ і продовжується узгодження з Кіберпідрозділом СБУ.
Читайте також: У Запоріжжі збільшити кількість об’єктів відключень електрики на 12% - скільки зекономили
Також на сайті РІА-Південь можна дізнатися інші термінові та важливі новини Запоріжжя та Запорізької області.