![Военный из Запорожья самовольно оставил часть из-за здоровья и личных проблем](/images/news/2024/07/356100.jpeg?1721920684)
В Запоріжжі 10 листопада 2023 року офіцер-контрактник ЗСУ з підрозділу протиповітряної оборони самовільно покинув свою військову частину та не повернувся на службу.
Згодом його затримали за місцем проживання у Харкові.
Новомиколаївський районний суд Запорізької області розглянув справу військового.
Майор частково визнав свою провину, заявивши, що не мав наміру ухилятися від служби. Він пояснив свій вчинок незадовільним моральним станом та особистими проблемами. Також він мав скарги на здоров'я, зокрема зубний біль.
"Після самовільного залишення частини обвинувачений перебував вдома у Харкові, де його зрештою затримали. За словами обвинуваченого, він не повернувся на службу, оскільки усвідомлював, що за самовільне залишення частини йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п'яти до десяти років", - зазначено в матеріалах справи.
Суд визнав контрактника винним за ч. 4 ст. 408 КК України та засудив до 5 років позбавлення волі.
Нагадаємо, що "Шведська сім'я" із Запоріжжя не доїхала до Польщі.