Боксер із Мелітополя Айдер Абдураїм озвучив свою мету на Олімпіаді-2024
Боксер із Мелітополя Айдер Абдураїм озвучив свою мету на Ол
25 липня 2024, 11:57 | Переглядів:
Український боксер легкої ваги (до 57 кг) Айдер Абдураїмов родом із Мелітополя поділився очікуваннями від Олімпіади-2024 у Парижі.
20-річний Айдер Абдураїмов щойно перейшов у дорослий бокс, де вже встиг стати чемпіоном України-2023 у категорії до 57 кг.
«Я готовий фізично, психологічно, морально. На всі 100%. Мета? Моя мета - це золота медаль, а як там буде. Складна підготовка була. Але тому я і готовий, тому що вона складна. Є така приказка «важко в навчанні - легко в бою». На Олімпійські ігри важко потрапити, ще важче взяти медаль. Це не кожному дається. Думаю, що легко нікому не буде», - сказав Абдураїмов.
Разом з Абдураїмовим у Парижі виступатимуть ще два українських боксери - Олександр Хижняк (до 80 кг) і Дмитро Ловчинський (до 92 кг). Олімпіада пройде з 26 липня по 11 серпня.
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.
А ты петушара чем прославился? Сиди на жопе ровно, ты ж салоед сука диванный. Выводы он делает кто опозорился кто прославился! животное, сука просто ничтожество. Ты таракан гребанный и зовут тебя никак.
Никто так не позорит рузкий скот, как сама руснявая сволочь позорит себя и сасию. Рузким фашизмом, действиями, высказываниями. Ублюдочная армия мира опозорилась в Украине, за 2.5 года. Русня опозорилась марадерством и насилием на мирными. До мразей срасии никак не доходит это.
Пэдик, если ума хватит, почитай ублюдок что такое национализм и фашизм. Затем ублюдок, посмотри видео, где пукин блеет что он националист. Затем, почитай как весь мир оценивает действия русни, как фашизм. И наконец, твои расисткие высказывания, ты расист и фашист, типичная рузкая сволота.