![Мелитопольскому предателю, родом из Запорожья, СБУ огласила еще одно подозрение (фото)](/images/news/2024/07/356517.jpg?1722409475)
Маргінальний «політолог», пропагандист, колаборант, так званий Голова Комісії ОП РФ з питань суверенітету, патріотичним проектам і підтримці ветеранів, Співголова Координаційної ради з інтеграції «нових регіонів», так званий голова руху «Мы вместе с Россией» Володимир Рогов отримав ще одну підозру від СБУ.
Після окупації Мелітополя Рогов з'явився в публічному полі та робив заяви від імені окупаційної влади. По теперішній час колаборант поширює фейки та маніпуляції щодо подій на території Запоріжжя та всієї України, розповсюджуючи антиукраїнську риторику та відверту брехню.
Рогов має власний телеграм-канал, у якому викладає власне викривлене бачення на ситуацію в країні, поширює російську пропаганду про «український нацизм, біологічну зброю». 25 травня 2022 року Рогов перейшов на бік ворога. Він як «представник адміністрації» Запоріжжя заявив, що область нібито хоче бути частиною Росії і що Запорізька область візьме курс на входження до складу Росії «після повного звільнення від українських націоналістів». Того ж року Володимир Рогов обійняв посаду «члена головної ради адміністрації Запорізької області», виступав спікером окупаційної влади. Володимир Рогов був головою проросійського руху «Мы вместе с Россией».
У 2022 році Національна поліція відкрила кримінальне провадження за фактом колабораціоністської діяльності Володимира Рогова. За двома статтями за держзраду та пособництво державі-агресору суд остаточно призначив Рогову 15 років позбавлення волі.
Наразі слідчі СБУ 30 липня 2024 року заочно оголосили ще одну підозру Володимиру Рогову. Зраднику цього разу інкримінують посягання на територіальну цілісність і недоторканність України та виправдання збройної агресії РФ проти України.
За даними слідства, протягом другого півріччя 2022 року Рогов, перебуваючи на окупованій території Мелітополя та маючи проросійські погляди, у власному Телеграм-каналі поширював матеріали із закликами до зміни меж державного кордону України. 21 серпня того ж року пропагандист виготовив і розповсюдив матеріали, в яких заперечував збройну агресію РФ і виправдовував її. Крім цього, він дискредитував українську владу та заперечував інформацію про тимчасову окупацію частини територій України. Згодом у пропагандистських ЗМІ опублікували виступи Рогова із закликами до громадян щодо проведення незаконного «Чим швидше ми станемо частиною Росії, тим швидше у нас настане мир».
Пропагандист також що «Україна для жителів Запорізької області завжди була мачухою». Рогову оголошено підозру за ч. 2 ст. 110 Кримінального кодексу України, тобто за публічні заклики та розповсюдження матеріалів із закликами до умисних дій, спрямованих на зміну меж території або держкордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України, вчинені повторно.
Крім цього зраднику інкримінували правопорушення, передбачені ч. 2 і ч. 3 ст. 436-2 Кримінального кодексу України. Ідеться про виготовлення, розповсюдження матеріалів, у яких міститься виправдання, визнання правомірною та заперечення збройної агресії РФ проти України, і ці самі дії, вчинені повторно. Найвища міра покарання, згідно зі статтями, які зараз інкримінували Рогову, передбачає до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Нагадаємо, нині пропагандист і лідер прокремлівського руху «мы вместе с россией» Володимир Рогов пішов на підвищення. Найвідомішого фейкомета Мелітополя зробили головою комісії громадської палати рф. Та не простої комісії - із захисту суверенітету, патріотичних проєктів і питань ветеранів. Після цього призначення кількість кляуз у Рогова подвоїлася.