![Вместо чашки кофе – 30 рублей на бронежилет: неравнодушные собрались обеспечивать амуницией обманутых гауляйтером из Мелитополя вояк (фото)](/images/news/2024/07/356499.jpg?1722359932)
Шанувальники "руського мира" раптово виявили чергову "зраду". Фігурантом скандалу знову став найвідоміший і найодіозніший зрадник Мелітополя - гауляйтер Є.Балицький.
Росія, яка розв'язала загарбницьку війну проти України, докладає максимум зусиль для того, щоб кровопролиття в ім'я бункерного царя Путіна тривало. Військові заводи Кремля працюють на повну потужність, а на фронт регулярно відправляються нові й нові мобілізовані.
Також у регіонах рф впровадили губернаторські виплати для тих, хто підписує контракт із міноборони країни-агресора і надалі вирушить у зону проведення "СВО". Це практикується скрізь, крім Запорізької та Херсонської областей. Завдяки бюрократії на всіх рівнях (в особливо великих розмірах крадуть навіть волонтери) одноразові президентські виплати під час підписання контракту воякам рф приходять через місяць, а майбутні загарбники з "нових регіонів" обділені ще й губернаторськими.
- Ми неодноразово зверталися з цим питанням на гарячу лінію Балицького. Відповіді так і не отримали. Ми - ті, хто зараз проходить службу на захисті наших рубежів. Ті, хто не став чекати, поки колишні наші співгромадяни на догоду своїм західним кураторам нас усіх пустять під ніж, - пише в мережі один з ображених окупантів.
Вояка рф повідомляє, що більшість з його товаришів по службі їдуть на фронт без необхідної екіпіровки, так і не дочекавшись виплат від псевдо-губернатора Запорізької області Є.Балицького. А те екіпірування, яке видають у військових частинах, знатно застаріле і не дає достатнього захисту. Відтак, через відсутність належного екіпірування багато загарбників отримують поранення різної складності, втрачають кінцівки, гинуть.
- Воно й не дивно - війна вносить свої корективи, озброєння противника стає дедалі потужнішим і підступнішим (не без допомоги Заходу), а ми змушені екстрено підлаштовуватися під ці моменти. Адже ще кілька років тому ніхто з нас і подумати не міг про те, що ми будемо воювати один з одним, - продовжує свою розповідь солдат російської армії.
Автор публічного доносу - уродженець Запорізької області, як він сам заявляє, зараз перебуває в навчальному таборі, де формують і навчають добровольців, які підписали контракт. Він уже був на передовій і має бойовий досвід, тож тепер ділиться ним із новим потенційним "гарматним м'ясом".
- Але мої можливості не безмежні. Своє екіпірування я вже подарував хлопцям, які відбули на передову. Їм воно там потрібніше, я тут походжу і в статутному бронежилеті, - продовжує свою розповідь жалісливий вояка.
Висловивши свою стурбованість і обурення, небайдужий окупант озвучив приголомшливу, на його думку, пропозицію.
- Раз наш губернатор не поспішає допомагати своїм землякам, які захищають наш регіон, нехай йому буде соромно. Давайте разом вирішимо цю проблему. Відмовившись зранку від чашки кави і скинувши 30 рублів на бронежилет, ви не тільки збережете своє здоров'я (маю на увазі шкоду від надмірного споживання кофеїну), а й збережете життя бійцю. Хтось може має можливість вийти на адміністрацію губернатора - теж будемо дуже вдячні, оскільки нам просто нереально до нього достукатися і приїхати до нього на прийом немає можливості, - пише автор.
Не можна не відзначити, що вже в перші місяці повномасштабної війни та окупації регіону фейковий губернатор Є.Балицький відкрито обманював найманців свого ж кишенькового батальйону імені Судоплатова. Тоді вояки регулярно скаржилися на те, що, незважаючи на гучні заяви гауляйтера, забезпечувати так зване військове формування доводиться з миру по нитці.